• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krzepczów

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Krzepczów

    • 280 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam działkę- Milejów, powiat piotrkowski

    Janówka

    • 275 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Milejowie (na portalu jest oznaczona jako Janówka) w gminie Rozprza. Działka przy drodze asfaltowej, w bliskiej odległości od Piotrkowa oraz drogi krajowej Piot...

  • Pilnie sprzedam działkę rolną

    Zdzieszulice Górne

    • 56 000 zł cena
    • 4 220 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam pilnie działkę rolną ,działka położona jest blisko drogi 5 km od Bełchatowa

  • Wynajem

    Wola Kazubowa

    • 1 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Działka przy drodze asfaltowej na ekspozycję domów mobilno-modułowych , pawilonów handlowych i innych .

  • 1 / 2
    Odpoczynek na łonie natury

    Wola Kazubowa

    • 51 150 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka do zagospodarowania na cele rekreacyjne lub na inwestycje o wymiarach 27 x 57m .

  • 1 / 3
    Wypoczynek wśród roślinności

    Tążewy

    • 42 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka o wym. 27x45m tylko dla osób kochających przyrodę. Cisza i dobry dojazd, media, droga wewnętrzna o szerokości 6m i otaczająca roślinność. Wystawiona cena podlega negocjacji...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drużbice

    • 1 800 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Huta Dłutowska

    • 899 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dłutów

    • 169 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Stoki

    • 319 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dłutów

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie
    1 / 13
    Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie

    Zawady

    • 790 360 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Korczew

    • 1 100 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów
    1 / 3
    Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów

    Orzk

    • 267 700 zł cena
    • 17 422 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu LD1M/GUp/5/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż  z wolnej ręki prawa własności nieruchomości...

  • Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa
    1 / 5
    Działka 6759m2 z dostępem do rzeki okolice Bełchatowa

    Księży Młyn

    • 70 000 zł cena
    • 6 759 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z dostępem do rzeki Rakówki w miejscowości Księży Młyn, blisko miasta Bełchatów o powierzchni 6759 m2. Działka położona z dwóch stron przy lesie, doskonale może służy...

  • Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi
    1 / 9
    Urocza działka budowlana w Zofiówce, niedaleko Łodzi

    Zofiówka

    • 120 000 zł cena
    • 523 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam państwo działkę o powierzchni 523mkw, zlokalizowanąw miejscowości Zofiówka ok. 25 km od Łodzi. Działka w kształcie kwadratu, ogrodzona siatką. Brama wjazdowa od drogi polne...

  • Dom w cenie mieszkania - do remontu
    1 / 9
    Dom w cenie mieszkania - do remontu

    Wólka Łękawska

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – dom z lat 70. do kapitalnego remontu. Dom z cegły z lat 70., o powierzchni ok. 50 m², położony na dużej działce 2820 m² w miejscowości Wólka Łękawska. Budynek przezna...

  • Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW
    1 / 10
    Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW

    Dłutów

    • 3 350 426 zł cena
    • 69 534 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Cena: od 936 zł do 982 000 zł Cena całości: 3 350 426 zł Łączna powierzchnia: 69 534 m² Forma własności: pełna własność Syndyk mas upadłości oferuje do sprzedaży nieruchomości gru...

  • Działki budowlane, Zdzieszulice Górne
    1 / 10
    Działki budowlane, Zdzieszulice Górne

    Zdzieszulice Górne

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeżeli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu - mamy dla ciebie super ofertę! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane bardzo blisko Bełchatowa, w miejscowości...

  • Działka 12 arów Zwierzchów
    1 / 15
    Działka 12 arów Zwierzchów

    Zwierzchów

    • 126 000 zł cena
    • 1 184 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni prawie 12 arów. Nieruchomość znajduje się w Zwierzchowie, niespełna 2 km od Bełchatowa. Działka położona w sąsiedztwie lasu i otoczeniu kilku do...

  • Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 10
    Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy

    Podwody-Kolonia

    • 52 724 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki Budowlane w Podwodach Kolonia! Szanowni Państwo, Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowa...

  • Działka z warunkami zabudowy
    1 / 6
    Działka z warunkami zabudowy

    Marki

    • 85 000 zł cena
    • 2 718 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy – cisza, las i rzeka! Łączna powierzchnia 2718 m2. Działka o dużym potencjale, położone z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury – w...

  • Działka budowlana, Kałduny !
    1 / 3
    Działka budowlana, Kałduny !

    Kałduny

    • 225 000 zł cena
    • 4 997 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 50 ar, położona 7 min od Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przezna...

  • Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze
    Duża działka Zawady 22 ary - media w drodze

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Zawadach, gmina Bełchatów czeka na Ciebie! Powierzchnia - 22 ary Lokalizacja: - Dookoła zabudowa jednorodzinna, cisza i spokój - a do Bełchatowa, Łodzi czy Piotrkowa T...

  • Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów
    Działka 22 ary Zawady gm. Bełchatów

    Zawady

    • 199 000 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dwie działki budowlane w Kałdunach !
    1 / 6
    Dwie działki budowlane w Kałdunach !

    Kałduny

    • 62 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż już tylko dwie działki budowlane, położone niedaleko Bełchatowa, w miejscowości Kałduny. 1) 1412 m2 - 64 000 zł (działka numer 11/20) 2) 1374 m2 - 62 000 z...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów
    1 / 15
    Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów

    Zwierzchów

    • 448 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 4 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym otwartym – Zwierzchów k. Bełchatowa Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w miejscowości Zwierzchów, w pobliżu Beł...

  • Działka Budowlana MPZP
    1 / 4
    Działka Budowlana MPZP

    Świerczyna

    • 120 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlano powierzchni 1067m2 w miejscowości Świerczyna gm Dłutów w otoczeniu lasów o nr ewi. 151/3, wymiary szerokość 29,5 m długość 36 m. Działka posiada MPZP gdz...

  • Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną
    1 / 9
    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną

    Bądzyń

    • 180 000 zł cena
    • 955 m2 powierzchnia
    • 189 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną leśną działkę budowlaną w miejscowości Tuszyn- Bądzyn, potwierdzone warunki zabudowy mieszkalnej. Działka narożna, doświetlona przez słońce, plus cień od drzew. Prą...

  • Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni Stoki
    1 / 16
    Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni Stoki

    Stoki

    • 1 200 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni – ul. Skalna Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m², oddany do użytku w 1990 roku, położony na urokliwej działce o metra...

  • Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlaną Bełchatów/ Poręby

    Poręby

    • 100 000 zł cena
    • 1 608 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Poręby. Powierzchnia działki: 16, 08 arów. Ok. 2 kilometry do Bełchatowa. Cicha i spokojna okolica, 20 metrów do lasu. Pozostałe dz...