• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Bełchatów

(5)
  • Lokal biurowy
    1 / 3
    Lokal biurowy

    Bełchatów

    • 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokale biurowe na I piętrze budynku w Bełchatowie przy ul. Przemysłowej nr 4. Powierzchnia pokoju ok 15 m2.. Czynsz najmu 400 zł plus opłaty za ogrzewanie w sezonie grzewcz...

  • Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA
    Sprzedam Budynek Komercyjny Wynajęty CENTRUM MIASTA

    Bełchatów

    • 2 600 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 4 127 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka gruntu (szeregowa) budynkiem handlowo-usługowym, który zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta przy głównej ulicy handlowej. Obiek...

  • Hala handlowo-usługowa 1200m2 w centrum Bełchatowa
    1 / 6
    Hala handlowo-usługowa 1200m2 w centrum Bełchatowa

    Bełchatów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 220 m2 powierzchnia
    • 2 460 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Sprzedam halę dwukondygnacyjną o łącznej powierzchni około 1200 m2 w atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego cent...

  • Wynajmę lokal 40 m2 ul. Mielczarskiego, parter, parking
    1 / 4
    Wynajmę lokal 40 m2 ul. Mielczarskiego, parter, parking

    Bełchatów

    • 2 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal handlowo-usługowy w dobrym punkcie Bełchatowa. Lokal znajduję się przy ulicy Mielczarskiego. Zaletą lokalu jest duża witryna. Lokal składa się z jednego pomieszczeń,...

  • Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!
    1 / 6
    Budynek handlowy w Bełchatowie na sprzedaż BEZPOŚREDNIO!

    Bełchatów

    • 7 600 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek handlowo-usługowy ESTAKADA w Bełchatowie znajduje się przy ul. Czaplinieckiej 3 i graniczy ze ścisłym centrum miasta. Jest to budynek 2-kondygnacyjny w części skomercjalizo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Piotrków Trybunalski

    • 4 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MAGAZYN MUROWANY DWA OSOBNE WEJŚCIA. 170 m2(ogrzewany,wys.5 m) i 70 m2(wys.3,5m) .Posadzka betonowa, Wokół budynku możliwość wynajmu placu 6 zł/m2 netto. Dodatkowo istnie możliwość...

  • Do wynajęcia 20 m lokal na gabinet lekarski - Pabianice
    1 / 8
    Do wynajęcia 20 m lokal na gabinet lekarski - Pabianice

    Pabianice

    • 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia na gabinet lekarski lokal o powierzchni 20 m w parterowym pawilonie usługowym na Bugaju w Pabianicach (obok Carrefoura). Za ścianą znajduje się gabinet stomatologiczny...

  • 1 / 3
    HALA 560 M2 WOLA KRZYSZTOPORSKA K. PIOTRKOWA TRYB.

    Wola Krzysztoporska

    • 2 800 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę halę o pow. 560 m². w najniższej na rynku cenie. Brama główna o wymiarach 4,50 m wys. x 3,50 m szer. Posadzka betonowa. Podjazdy przystosowane pod obciążenia do 50 t. Prz...

  • 1 / 3
    Budynek handlowo-usługowy, Centrum, Reymonta

    Radomsko

    • 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum miasta ul. Reymonta w Radomsku Lokal handlowy z częścią magazynową o pow. ok. 200 m2 wraz z działką o pow. 633 m2 Nieruchomo...

  • Sprzedam hale produkcyjną

    Radomsko » ul. Spacerowa

    • 390 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 975 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedażynieruchomości przemysłowej. Mieszczącej się w Radomsku przy ulicy Spacerowej.Działka o pow. 2278 m2Na terenie nieruchomości znajduje...

  • Duży lokal po stolarni z podjazdem dla TIR
    1 / 14
    Duży lokal po stolarni z podjazdem dla TIR

    Radomsko

    • 123 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowa z zapleczem – 900 m² (dawny zakład stolarski)Wynajmę halę magazynową z zapleczem biurowym oraz niezależnym budynkiem, idealną do różnorodnych zastosowa...

  • Działka 450 m2 -Lokal użytkowy 130 m2 - Piotrków Trybunalski
    1 / 3
    Działka 450 m2 -Lokal użytkowy 130 m2 - Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski

    • 5 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy usługowo - handlowy znajdujący się przy ulicy Kostromskiej 51 C w Piotrkowie Trybunalskim. Do tej pory w budynku mieścił się sklep z artykułami dla dzi...

  • Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!
    1 / 5
    Lokale handlowe:doskonała lokalizacja, parter.Możliwe raty!

    Piotrków Trybunalski

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Doskonała okazja cenowa: 3 x lepsza inwestycja niż lokata bankowa! Roczne oszczędności bądź przychód (gdy wynajmiesz klientowi) na poziomie minimum 36 tys zł ( 3 tys.zł / mi...

  • Magazyn wynajmę ŁASK
    Magazyn wynajmę ŁASK

    Łask

    • 1 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    MAGAZYN do wynajęcia w ŁASKU (woj. Łódzkie) o powierzchni 120 m2. Budynek murowany, suchy. Lokal wolny od zaraz. Wystawiamy fakturę VAT Zapraszamy do obejrzenia lokalu po wcz...

  • Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.
    1 / 15
    Duży lokal handlowo-usługowy. Parter, 3 wejścia, WC, witryny.

    Piotrków Trybunalski

    • 430 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 584 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Możliwa płatność w ratach! Sprzedam duży lokal Handlowo-Usługowy który posiada 3 niezależne wejścia, 4 piony kanalizacyjne / wodne. Uwaga: Lokal podzielony na dwie nieza...

  • lokal handlowo-usługowy 98m2
    lokal handlowo-usługowy 98m2

    Piotrków Trybunalski

    • 2 150 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Piotrków, centrum: Do wynajęcia lokal składający się z sali sprzedaży o powierzchni 55m2 i sali magazynu 43m2. Obie sale połączone przejściem o wymiarach 2,8m x 2,8m. Sala sprzedaż...

  • Wynajmiemy pomieszczenia biurowe o pow. ok. 96 m2
    1 / 6
    Wynajmiemy pomieszczenia biurowe o pow. ok. 96 m2

    Stobiecko Szlacheckie

    • 2 784 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmiemy pomieszczenie biurowe typu „open space” o pow. ok. 88 m2 wraz z przynależącym do niego mniejszym pomieszczeniem o pow. ok. 8 m2 (łączna powierzchnia to ok. 96 m2). Pomie...

  • Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa
    1 / 10
    Lokal użytkowy Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 690 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta Sprzedaży Lokalu Handlowo/Usługowego w Pabianicach, ul. Zamkowa Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu handlowo/usługowego zlokalizowanego w Pabianicach, przy uli...

  • Sprzedam nieruchomość pod działalność

    Kocierzowy

    • 185 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość pod działalność o powierzchni 185,50 m², położona na działce 959 m² w miejscowości Kocierzowy (gmina Gomunice).Pierwsze zdjęcie przedstawia wizu...

  • Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice
    1 / 4
    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice

    Pabianice

    • 20 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia biurowa do wynajęcia Pabianice od 35 m2 do 160 m2. I piętro bardzo dobra lokalizacja. Cena od 30 zł za 1 m2

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 9 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala o łącznej pow. 900 m2 , zlokalizowana na pierwszym piętrze obiektu magazynowo - przemysłowego we wschodniej części miasta. Lokal idealnie nadaje się do dz...

  • Nowe

    Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 6 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 400 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni na hali. Ogólna powierzchnia 580 m2 p...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 16 750 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn na I piętrze o pow. 670 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Budynek pos...

  • Nowe

    Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 8 700 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 580 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni na hali. Oferowana powierzchnia po...

  • Nowe

    Lokal Pabianice ul. Zamkowa

    Pabianice » ul. Zamkowa

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokale biurowe o pow. 30 m2 na parterze w centrum Pabianic. Prestiżowa lokalizacja w odrestaurowanej kamienicy z ochroną. Miejsca parkingowe przed posesją. O...

  • Nowe

    Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 2 700 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn na parterze o pow. 180 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni na hali. Ogólna powierzchnia 580 m2 p...

  • Lokal Pabianice

    Pabianice

    • 3 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy na I piętrze o pow. 90 m2 w północno-wschodniej części Pabianic. Nowoczesny design, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz...