• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Tuszynem

(80)
  • Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. gen. Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow. 300 m2 zlokalizowany na Julianowie w okolicy ul. Bema . Działka o pow. 458 m2, dwie bramy na pilota. Parter: Salon z wy...

  • Dom Łódź Bałuty, Marysin

    Łódź » Bałuty

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w prestiżowej części Łodzi, w bliskim sąsiedztwie Lasu Łagiewnickiego i Arturówka . Wolnostojący dom z basenem, połączony z drugim budynkiem...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 6 000 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m2 położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych na Bałutach (os. Rogi). Działka o pow. 3313 m2 w otulinie Lasu Łagiewnic...

  • Dom Łódź Polesie, Retkinia Zachód-Smulsko ul. Gimnastyczna

    Łódź » Polesie » ul. Gimnastyczna

    • 6 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 270 m2 na Smulsku (zachodnia strona Łodzi) w okolicy ul. Gimnastycznej . Działka o pow. 257 m2. Możliwość...

  • Dom Łódź Górna, Rokicie

    Łódź » Górna

    • 2 800 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o po...

  • Dom Łódź Polesie

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. 900 m , zlokalizowana w dzielnicy Polesie (os. Lublinek). Obiekt aktualnie pełni funkcję usługowo-mieszkalną, co czyni go atrakcyjną pro...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 2 700 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek użytkowo mieszkalny o łącznej pow. 490 m2 na Górnej przy ul. Rzgowskiej . Działka o pow. 1478 m2. Część użytkowa po warsztacie samochodowym o pow. (250...

  • Dom Łódź Bałuty, Radogoszcz

    Łódź » Bałuty

    • 7 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2 , idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łódź Bałuty, Julianów

    Łódź » Bałuty

    • 1 950 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedmiotem sprzedaży są dwie niezależne nieruchomości zabudowane domami wolnostojącymi o powierzchni 350 m oraz 300 m , zlokalizowane na Julianowie jednej z najbardziej cen...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 20 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m , położony w prestiżowej i spokojnej części Bałut (os. Rogi), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość...

  • Dom Ksawerów

    Ksawerów

    • 17 000 zł cena
    • 490 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom wolnostojący o pow. użytkowej 389,28 m2 w Ksawerowie (powiat Pabianicki). Zagospodarowana działka o pow. 5109 m2 z domem gospodarczym o pow. 3...

  • Dom Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję
    1 / 14
    Dom przy ul. Rokicińskiej-idealny pod inwestycję

    Łódź

    • 1 260 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość na granicy Łodzi i Andrespola z ogromnym potencjałem — idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i inwestora szukającego domu pod wynajem, działalność usługową,...

  • Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice
    1 / 16
    Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice

    Pabianice

    • 880 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. Łaska Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku...

  • Twój prywatny wymiar absolutnego spokoju
    1 / 16
    Twój prywatny wymiar absolutnego spokoju

    Łódź

    • 1 790 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 13 770 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budzisz się w przestrzeni, gdzie całkowicie zaciera się granica między naturą a technologią. Słyszysz jedynie szum wiatru z pobliskich drzew, popijając poranną kawę. Twoje stopy cz...

  • Dom Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 099 900 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom w Łodzi z garażem i fotowoltaiką na starych zasadach!Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia domu dla swojej rodziny?Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Transp...

  • ŁÓDŹ-JULIANÓW, ul. Sowińskiego, dom 105 m2
    ŁÓDŹ-JULIANÓW, ul. Sowińskiego, dom 105 m2

    Łódź

    • 955 000 zł cena
    • 273 m2 powierzchnia
    • 3 499 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow.  mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2. Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz. Ogrze...

  • Bliźniak na Zdrowiu w Łodzi !
    Bliźniak na Zdrowiu w Łodzi !

    Łódź

    • 949 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję dom jednorodzinny w dzielnicy Zdrowie w Łodzi ul. Sułkowskiego. Dom znajduje się na ul. Sułkowskiego w bezpośredniej  bliskości dwóch dużych kompleksów zieleni - Brusa oraz...

  • Dom 180 m² z ogrodem i tarasem – Widzew
    1 / 16
    Dom 180 m² z ogrodem i tarasem – Widzew

    Łódź

    • 1 150 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 3 277 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 180 m² zlokalizowany na Widzewie w Łodzi, przy ulicy Brzezińskiej. Idealna propozycja dla rodziny ceniącej wygodę, bliskość miasta i...

  • Przestronny dom w Łodzi Ruda Pabianicka
    1 / 16
    Przestronny dom w Łodzi Ruda Pabianicka

    Łódź

    • 1 250 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu dla swojej Rodziny, a może domu w doskonałej lokalizacji do dalszego najmu? Ten przestronny dom w Łodzi przy ul. Przestrzennej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z im...