• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Tuszynem

(80)
  • Domek 68m do aranżacji bądź dostępny pod klucz
    1 / 15
    Domek 68m do aranżacji bądź dostępny pod klucz

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 68 m² | działka 270 m² | Łódź Górna – Rokicie Możliwość wykończenia według własnych potrzeb | Na sprzedaż nowo powstający dom jednorodzinny o powierzchni 68 m², położony na dz...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej – Łódź, Radogoszcz Zachód
    1 / 2
    Dom w zabudowie bliźniaczej – Łódź, Radogoszcz Zachód

    Łódź

    • 650 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom z 1962 roku położony w spokojnej części Radogoszcza Zachód. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 591 m². Parametry nieruchomości: powierzchnia ca...

  • Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał
    1 / 16
    Dom Górna- Retro Bryła- Nowoczesny potencjał

    Łódź

    • 1 180 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 5 620 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny dom z ogromnym potencjałem – Twoja szansa na coś wyjątkowego! Są domy, które po prostu istnieją. I są takie, które mają w sobie historię, charakter i nieskończone możl...

  • Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna
    1 / 7
    Bezpośrednio sprzedam dwa budynki Nowosolna

    Łódź

    • 880 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 4 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio z powodu wyjazdu za granicę dwa budynki wolnostojace w Łodzi Nowosolnej (administracyjnie dzielnica Lodz-Widzew). Budynki są nowe. Rok oddania 2023. Jeden bud...

  • Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha

    Jadwinin

    • 4 220 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki do...

  • Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica
    1 / 16
    Elegacki dom na Złotnie- spokojna i cicha ulica

    Łódź

    • 2 500 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 15 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki dom na Złotnie – spokojna i cicha ulica Cena: 2 500 000 zł Są domy, które oferują przestrzeń. Są takie, które dają komfort. I są takie, które łączą jakość, ciszę, funkc...

  • Dom Łódź Stare Złotno rynek pierwotny ul.

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na Złotnie dostępny jest dom z działką w stanie surowym zamkniętym - to idealna okazja dla tych, którzy marzą o własnym domu, ale chcą mieć jeszcze trochę swobody w wykończeniu i a...

  • Sprzedam dom.
    1 / 10
    Sprzedam dom.

    Łódź

    • 1 750 000 zł cena
    • 497 m2 powierzchnia
    • 3 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Idealne miejsce na Twój dom, siedzibę firmy czy ekskluzywne bliźniaki - sam zdecyduj! Lokalizacja: Północno-zachodnie obrzeża Łodzi, blisko autostrad ale w otoczeniu natury! Pomi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Andrespol ul. Rokicińska

    Andrespol » ul. Rokicińska

    • 1 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, dwupiętrowy dom o powierzchni 220 m², położony na działce 708 m² w dobrze skomunikowanej części Andrespola - zaledwie 11 km od centrum Łodzi.Najważniejsze i...

  • Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio
    1 / 16
    Sprzedam willę w Centrum Łodzi bezpośrednio

    Łódź

    • 2 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wygodną, przestronną willę w centrum Łodzi w cichej i spokojnej okolicy na Rokiciu przy środmieściu. W pobliżu szkoła, złobek, apteka, sklepy: Dino, Żabka, Biedronka, Lidl...

  • Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 12 500 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kamienicę z początku XX wieku, położoną w atrakcyjnej części miasta. Budynek wymaga kompleksowej renowacji, ale dzięki swojej architekturze i lokali...

  • Dom Łódź Andrzejów ul. Juliusza Osterwy

    Łódź » ul. Osterwy

    • 755 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, Andrzejów, ul. Osterwy 2APowierzchnia domu: 105 m² | Działka: 528 m²Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980 roku,...

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 15
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Łódź

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Dom Łódź Ruda Pabianicka ul. Przestrzenna

    Łódź » ul. Przestrzenna

    • 1 450 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz domu dla swojej Rodziny, a może domu w doskonałej lokalizacji do dalszego najmu? Ten przestronny dom w Łodzi przy ul. Przestrzennej spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Z im...

  • 1 / 2
    Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 14 500 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 2 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Inwestycyjna Perła Czeka w Sercu Łodzi! Monumentalna Kamienica do Remontu Generalnego z pełną dokumentacją! Marzysz o inwestycji, która połączy historyczny splendor z ogromnym po...

  • REZYDENCJA W ZIELONYM ZAKĄTKU :)
    REZYDENCJA W ZIELONYM ZAKĄTKU :)

    Łódź

    • 1 650 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyłącznie u Nas :) Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Nieruchomość mieści się w malowniczej i spokojnej miejscow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Krzepczów

    • 280 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **
    1 / 20
    ** PIĘKNY DOM ** ŚWIETNA LOKALIZACJA **

    Bukowiec

    • 1 400 360 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 6 733 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 14 600 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 3 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferujemy do sprzedaży kamienicę przedwojenną położoną w ścisłym centrum Łodzi. Obecnie budynek ma powierzchnię 4000m2 istnieje możliwość rozbudowy ok 1500m2 - pozwolenie Cena...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bychlew

    • 499 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości