• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Tuszynem

(80)
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pabianice

    • 930 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom w Pabianicach
    1 / 15
    Piękny dom w Pabianicach

    Pabianice

    • 550 360 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Drużbice

    • 1 800 000 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 5 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Pabianice

    • 520 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Pabianice

    • 999 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 506 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 22 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Atrakcyjna kamienica w super lokalizacji /obok Piotrkowskiej / budowana jako ekskluzywna nieruchomość apartamentowa Budynek po ekskluzywnym, kapitalnym remoncie części wspólnych...

  • Nowoczesna stodoła w 4 tygodnie / na zgłoszenie

    Ksawerów

    • 99 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 998 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom na działce inwestora. Przedstawiamy Państwu ofertę na zakup nowego domu 35m2 z antresolą - model MTB ONE. W skład oferty wchodzą wszystkie elementy sprefabrykowane w naszej...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 900 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia mieszkanie na parterze domku jednorodzinnego przy ulicy Plenerowej. Niezależne wejście od ulicy Amatorskiej. Działka ogrodzona zagospodarowana. Automatyczne podlewani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Łódź Widzew ul. Spartakusa

    Łódź » Widzew » ul. Spartakusa

    • 5 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia duży dom w Łodzi przy ulicy Spartakusa. Możliwy wynajem dla rodzin lub dla Firm (działalność lub kwaterunek pracowników) Wynajem długoterminowy. Dom jest czterokond...

  • 1 / 4
    Dom Łódź Górna ul. Panoramiczna

    Łódź » Górna » ul. Panoramiczna

    • 3 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia parter domu wolnostojącego przy ulicy Panoramicznej. 3 rozkładowe pokoje, kuchnia, łazienka,taras Możliwość parkowania na terenie. Wynajem dla firm, studentów. Możl...

  • Dom Łódź Polesie ul. Władysława Syrokomli

    Łódź » Polesie » ul. Syrokomli

    • 3 500 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajęcia duży wygodny dom przy ulicy Syrokomli w Łodzi. Dom w zabudowie bliźniaczej. Garaż. Za domem działka do dyspozycji najemcy.Na działce znajduje się budynek gospodarczy...

  • Dom Łódź Widzew ul. Dobrej Wróżki

    Łódź » Widzew » ul. Dobrej Wróżki

    • 500 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kwatery pracownicze Łódź- Andrzejów. Dobry dojazd na Widzew. Dom wolnostojący. Do dyspozycji ogród. Możliwość zakwaterowania 2 niezależnych ekip- w 3 pokojowym mieszkaniu -ok. 6...

  • Dom Łódź Bałuty ul. Jasińskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Jasińskiego

    • 1 134 900 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lub zakupu piękne mieszkanie w nowym domu w zabudowie szeregowej przy ulicy Jasińskiego. Doskonała lokalizacja blisko Parku Julianowskiego. Mieszkanie posiada 2 pozio...

  • Dom Łódź Górna

    Łódź » Górna

    • 1 250 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 383 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łódź Widzew ul. Jemiołowa

    Łódź » Widzew » ul. Jemiołowa

    • 14 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom w Łodzi przy ulicy Jemiołowej. Dom przygotowany pod kwatery pracownicze. Pokoje 2 i 3 osobowe. Dom w pełni umeblowany i wyposażony. 6 sypialni, kuchnia, łazien...

  • Dom Łódź Bałuty ul. Romanowska

    Łódź » Bałuty » ul. Romanowska

    • 25 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy kwatery pracownicze przy ulicy Romanowskiej. Pokoje 2, 3 osobowe oraz większe. Do dyspozycji monitorowany parking na terenie zamkniętym. Cena: 25 zł/os Przy długim w...

  • Sprzedam dom wolnostojący z poddaszem użytkowym.

    Łódź

    • 770 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 130,60 m2, usytuowany w Łodzi, na osiedlu domów jednorodzinnych Romanów ul. Holenderska 16, na działce o powierzchni 644 m2. Cicha i spoko...

  • Dom na Kwatery - do 16 osób
    Dom na Kwatery - do 16 osób

    Łódź

    • 4 100 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Teofilów ok Rojna. Dom przestronny, usytuowany na niezależnej działce o powierzchni ok 400m2. Doskonała komunikacja z każdym punktem miasta,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Huta Dłutowska

    • 899 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam kamienicę

    Łódź

    • 7 350 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Witam .Sprzedam kamienicę w centrum łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie "przystanku łódzkiego metra".100% własność tel [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam dom

    Antoniew

    • 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dzialka budowlana o pow. 3141 mkw. szerokość ok. 21 metrów, głębokość ok. 150 metrów. Stan budynku do zamieszkania. 160 m² (125 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (2 sypialnie),...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rąbień

    • 835 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 610 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lipiny

    • 1 490 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 7 526 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Krzywiec

    • 850 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 1 070 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 180 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 850 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Stoki

    • 319 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 127 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!
    1 / 20
    Dom 83m2 i warsztat 200m2 - idealna lokalizacja!

    Stary Adamów

    • 1 799 360 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 16 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Sanie

    • 680 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Byszewy

    • 1 290 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 1 650 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 5 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Łobódź

    • 420 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Ruda-Bugaj

    • 756 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie
    1 / 13
    Twój wymarzony dom czeka właśnie na Ciebie

    Zawady

    • 790 360 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Rąbień AB

    • 710 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 2 000 000 zł cena
    • 38 714 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wiączyń Dolny

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Korczew

    • 1 100 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 4 662 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Łask
    Biuro nieruchomości

  • Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom
    1 / 16
    Rąbień k. Łodzi, sprzedam dom

    Rąbień

    • 820 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą i potencjałem Rąbień, gm. Aleksandrów Łódzki. Powierzchnia: 240m² (180m² użytkowa), działka 1128m² Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: * Piętro (do zamieszkani...

  • Dom Ługi ul.

    Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym / 200 m2 / 3256 m2 działki / Ługi gm. StrykówNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w m...

  • Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec
    1 / 15
    Murowany dom 120 m z działką 2500 m przy lesie–Łódź, Krzywiec

    Krzywiec

    • 630 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż murowany dom jednorodzinny położony w miejscowości Krzywiec, ok. 30 lat temu wybudowany, do wykończenia według własnego gustu. Opis nieruchomości: dom podpiwniczony,...

  • Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów
    1 / 15
    Dom w stanie surowym otwartym - Zwierzchów

    Zwierzchów

    • 448 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 4 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom w stanie surowym otwartym – Zwierzchów k. Bełchatowa Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, zlokalizowanego w miejscowości Zwierzchów, w pobliżu Beł...

  • Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 12
    Dom Budy Wolskie gm. Aleksandrów Łódzki

    Budy Wolskie

    • 3 400 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 15 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa w rejonie Aleksandrowa Łódzkiego! Świetna lokalizacja- teren wiejski, zieleń, spokój a jednocześnie blisko do Łodzi oraz do wjazdu na drogę S14....

  • SIEDLISKO dom + 3 ha ziemi

    Budy Wolskie

    • 1 490 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż siedlisko, dom w stylu kanadyjskim oraz działka o powierzchni 3 ha / 30.000,- m2 /ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA MNIEJSZEJ POWIERZCHNI DZIAŁKI . NIERUHOMOŚC...

  • Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!
    1 / 16
    Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!

    Moskwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab
    Dom marzeń 190 m2 działka 1400 m2 Rąbień ab

    Rąbień AB

    • 2 650 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 14 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Dom marzeń na sprzedaż Rąbień AB, tuż pod Łodzią! Świetna lokalizacja tylko kilka minut od wjazdu na S14! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom, który spełni oczekiwani...

  • Dom Dobra

    Dobra

    • 2 560 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 5 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej 449 m2 , położony w malowniczej miejscowości Dobra (gmina Stryków, powiat zgierski), w bliskim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Wz...

  • Dom Wiączyń Dolny

    Wiączyń Dolny

    • 1 950 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 10 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny parterowy dom wolnostojący o pow. całkowitej 178 m2 w Nowosolnej (obr. Wiączyń Dolny). Ogrodzona działka o pow. 1594 m2 (szer. 35 x...