• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żelków-Kolonia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nowe Skoszewy

(1)
  • Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna
    1 / 7
    Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna

    Nowe Skoszewy

    • 86 500 zł cena
    • 7 859 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren działki objęty planem zagospodarowania przestrzennego - tereny lasów. Możliwość zabudowy kubaturowej związanej z gospodarką leśną. Las jest położony w sąsiedztwie Rodzinnych...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Byszewy

    • 1 290 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Stare Skoszewy ul.

    Stare Skoszewy

    • 599 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonego miejsca na swój dom? Przy lesie, a może częściowo na jego terenie? Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1533 m2 w miejscowości Skoszewy Stare czeka właś...

  • Dom Ługi ul.

    Ługi

    • 750 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym / 200 m2 / 3256 m2 działki / Ługi gm. StrykówNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w m...

  • Działka rekreacyjna
    Działka rekreacyjna

    Boginia

    • 65 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną 500 m 2 w miejscowości Nowosolna ul.Kasprowicza 19A na terenie ROD"Polanka".Na terenie działki domek murowany z pokojem,kuchnią,przedpokojem i toaletą...

  • Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków
    1 / 15
    Działka budowlana Niesułków-Kolonia gm. Stryków

    Niesułków-Kolonia

    • 185 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w rejonie Stryków- Niesułków. Spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych. Działka ogrodzona siatką, brama wjazdowa metalowa, garaż blaszany...

  • Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!
    1 / 16
    Nieliczni zdobyli Moskwę – Ty też możesz!

    Moskwa

    • 1 450 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...