lokal na wynajem
11 paź 2023

Lokal biurowy do wynajęcia

woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Odświeżone 2 lata temu, środa, 11 październik 2023 13:08
24 516 zł 454 m2
24 516 zł 454 m2 54 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 454 m2
Cena za metr 54 zł/m2
ID oferty K34191280

Opis

Powierzchnia biurowa usytuowana w budynku Lumiere Center w Łodzi na ul. Łąkowej 29 - przy ul. Mickiewicza. Świetnie skomunikowany punkt w samym sercu Łodzi. Lokal znajduje się na I piętrze nieruchomości. Wyposażony jest w klimatyzację, dębową oraz granitową podłogę techniczną, systemowe ścianki działowe, które umożliwiają dowolną aranżację przestrzeni. W budynku znajduje się całodobowa ochrona. Do miesięcznego czynszu najmu, który wynosi 54 zł./m2 netto należy doliczyć opłaty eksploatacyjne w wysokości 15 zł. /m2 netto oraz energie elektryczną wg. wskazań licznika.
Zapraszamy do kontaktu.
  • Data aktualizacji: 2023-10-11
  • ID ogłoszenia: K34191280
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na wynajem Łódź, cena: od 20 839 do 28 194 zł, powierzchnia: od 386 do 523 m2
BS
Barbara Szafrańska firma
Zadzwoń

Barbara Szafrańska firma

Tel: 502... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość
Zadzwoń