• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strzeszkowice Duże
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Bychlew

(2)
  • Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2
    1 / 8
    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny 120m2

    Bychlew

    • 950 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny funkcjonalny wolnostojący nowoczesny o powierzchni całkowitej 178m2 wybudowany w 2015 roku, z urządzonym ogrodem tarasem i zadbana działką około 900m2 obsadzoną...

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Bychlew

    • 499 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Pabianice

    • 999 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 3 506 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Pabianice

    • 520 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom w Pabianicach
    1 / 15
    Piękny dom w Pabianicach

    Pabianice

    • 550 360 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Huta Dłutowska

    • 899 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pabianice

    • 930 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha
    1 / 16
    Luksusowa rezydencja z basenem i bacówką, 1,2 ha

    Jadwinin

    • 4 220 000 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 5 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż imponująca willa rezydencjonalna położona na przepięknej, niemal 1,2-hektarowej działce w Jadwininie koło Pabianic w miejscu gwarantującym ciszę, prywatność i szybki do...

  • Dom Pabianice, Zamkowa
    1 / 11
    Dom Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 1 400 000 zł cena
    • 449 m2 powierzchnia
    • 3 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna - kamienica w sercu Pabianic, ul. Zamkowa Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną kamienicę o łącznej powierzchni użytkowej **449,38 m**, położoną na przest...

  • Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice
    1 / 16
    Dom z dużą działką 2196 m2 pod usługi, Pabianice

    Pabianice

    • 880 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką pod usługi, dwa oddzielne wejścia idealny dla dwóch rodzin lub inwestora Pabianice, ul. Łaska Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący z 1932 roku...