• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec
    1 / 15
    Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bardzo ładne M-3, 2 pokoje po remoncie, rozkładowe. Oferuję do sprzedania bezpośrednio, mieszkanie w Łodzi Mieszkanie M-3 o pow. 44,75 m2, położone na 1 piętrze w bloku, w pełni...

  • Stylowe 2-pok. | blisko Manufaktury | 37 m² |winda

    Łódź » ul. Zachodnia

    • 304 991 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 243 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Stylowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Manufaktury | 37 m² | winda | pełna własnośćNa sprzedaż funkcjonalne i świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 37 m², położone na 3. piętrze...

  • To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco
    1 / 16
    To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco

    Łódź

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?
    1 / 16
    Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?

    Łódź

    • 545 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA BALKON CZY NA BALKON?AUTEM CZY SAMOLOTEM? Oto jest pytanie!Masz problem z podejmowaniem decyzji? To świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie, które pokochasz. Przedstaw...

  • Zamknięte osiedle centralnie na przeciwko Lasku
    1 / 16
    Zamknięte osiedle centralnie na przeciwko Lasku

    Łódź

    • 575 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ciekawe mieszkanie przy samym lesie – Janów, Widzew. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu w końcu poczujesz prawdziwy spokój? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisk...

  • TWÓJ BASTION W SERCU GRIDU
    1 / 15
    TWÓJ BASTION W SERCU GRIDU

    Łódź

    • 509 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Niektórzy szukają spokoju, Ty szukasz przewagi w samym centrum miejskiej dżungli. To mieszkanie to manifest nowoczesności, gdzie surowy beton łączy się z krwistą czerwienią i głębi...

  • Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek
    1 / 16
    Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek

    Łódź

    • 379 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem VERO PROTECT - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ To mieszkanie to prawdziwa perełka na mapie Łodzi, która udowadnia, że standard w...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Jana Kilińskiego

    Łódź » Górna » ul. Kilińskiego

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.
    1 / 15
    Przestań scrollować życie, zacznij je projektować.

    Łódź

    • 415 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Teofilów, Wici

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego Teofilowa Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone przy ul. Wici...

  • Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość
    1 / 12
    Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do wynajęcia od MARCA super przytulne 2-pokojowe mieszkanko 45 m2 na Bałutach ul. Bojowników Getta Warszawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z cegły️ Sk...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z bakonem 37m² 8 piętro,Nowe okna ,szafki w kuchni ,panele ,nowy brodzik umywalka ,toaleta,grzejniki Mieszkanie jest puste bez mebli stanie bard...

  • Mieszkanie Łódź Stare Bałuty ul. Kościelna

    Łódź » Bałuty » ul. Kościelna

    • 338 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie robi wrażenie od pierwszej chwili, ale jego największą siłą jest miejsce, w którym się znajduje.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m², położone na...

  • Super lokalizacja | 2 pokoje rozkładowe z balkonem | Po gene
    1 / 15
    Super lokalizacja | 2 pokoje rozkładowe z balkonem | Po gene

    Łódź

    • 495 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji – w pobliżu łódzkich uczelni i akademików. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i...

  • Mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż.

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardowym układzie rozkładowym. Korytarz w kształcie litery L, z którego są wejścia do łazienki, kuchni oraz osobne do dwóch po...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość Łódź
    1 / 2
    Syndyk sprzeda nieruchomość Łódź

    Łódź

    • 237 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 665 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt: LD1M/GUp-s/879/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z woln...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Radwańska
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Polesie, Radwańska

    Łódź

    • 489 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] 2 osobne pokoje w świetnej lokalizacji przy Politechnice Łódzkiej. Mieszkanie w apartamentowcu z 2023r. Sprzedawane z całym wyposażeniem, g...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskieg...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza. Mieszk...