• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • 2-pokojowe mieszkanie – Łódź, Żabieniec
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie – Łódź, Żabieniec

    Łódź

    • 309 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Łódź, ul. Limanowskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,12 m², położone na parterze w niskim bloku z cegły. Nieruchomość znajduje się n...

  • 2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie
    1 / 9
    2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego – umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowan...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Fabryczna-Widzew, Tuwima Juliana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Fabryczna-Widzew, Tuwima Juliana

    Łódź

    • 441 228 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w luksusowej inwestycji w ścisłym centrum idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja na wynajem. Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel:...

  • 2 pokoje z loggią, parter, blisko centrum
    1 / 12
    2 pokoje z loggią, parter, blisko centrum

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę własnościowego mieszkania o powierzchni 36,71 m², zlokalizowanego na parterze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Paderewskiego na Górnej w Łodzi. To idealna...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 2 590 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o pow. 55 m2 w ścisłym centrum Łodzi na deptaku przy ul. Piotrkowskiej 44 . Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Teren zamknięty z możl...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Tramwajowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Tramwajowa

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,73 m2 na inwestycji Primo II przy ul. Tramwajowej 17B w ścisłym centrum miasta. Apartamentowiec z 2020 r. w bliskim sąsiedztw...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Olechów-Janów ul. Ketlinga

    Łódź » Widzew » ul. Ketlinga

    • 570 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 12 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,28 m2 na Janowie przy ul. Ketlinga . Osiedle Szlacheckie I, teren ogrodzony. Blok z 2008 r. w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. Augustów

    Łódź » Widzew » ul. Augustów

    • 435 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,13 m2 z balkonem (2,25 m2), zlokalizowane na Widzewie-Wschodzie w inwestycji Stacja Augustów przy ul. Augustów. W bl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Widzew, Stoki ul. Listopadowa

    Łódź » Widzew » ul. Listopadowa

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m , położone na parterze w inwestycji Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach. Lokal znajduje się w kameralny...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 2 390 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowo urządzone mieszkanie o pow. 31 m2 w centrum Łodzi między ul. Piotrkowską 217 a al. Kościuszki 132 na inwestycji Strefa PROGRESS. Osiedle strzeżone. W o...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Morcinka 16 w Łodzi. Lokal po remoncie, z nową instalacją i wyposażeniem. Nier...

  • Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 289 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m² | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych...

  • 2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów
    1 / 9
    2 pokoje z balkonem, Rojna 50D, Teofilów

    Łódź

    • 1 630 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z balkonem przy ul. Rojnej 50D w Łodzi, w spokojnej okolicy z dobrą komunikacją i pełną infrast...

  • Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje
    1 / 6
    Berlińskiego 22, Bałuty, 2 przytulne pokoje

    Łódź

    • 1 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie przy ul. Berlińskiego 22 w Łodzi, 2-pokojowe, w pełni umeblowane, przyjazne dla zwierząt, w świetnej lokalizacji blisko park...

  • Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje
    1 / 9
    Łagiewnicka 96A, Bałuty, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 380 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Łagiewnickiej 96A w Łodzi. Nieruchomości: Powierzchnia 23 m2. 2 piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkani...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gabriela Pl.
    Mieszkanie Łódź Śródmieście , Śródmieście-Wschód, Narutowicza Gab...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajdu...

  • Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Księżnej Kingi 1, Olechów, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 370 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Księżnej Kingi 1 w dzielnicy Olechów. Nieruchomość: Powierzchnia mieszkania łącząca funkcjonalność...

  • NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe
    1 / 16
    NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe

    Łódź

    • 2 950 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, stylowe, dwupoziomowe mieszkanie w unikatowej inwestycji Widzewska Manufaktura – w pięknie zrewitalizowanym budynku. Zaledwie 10 minut tramwajem do centrum. Industrialny char...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Opiekun oferty: Łukasz Duracz tel.[tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej...