• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura...

  • 3 sekundy
    1 / 16
    3 sekundy

    Łódź

    • 569 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 13 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, to nie jest zwykłe ogłoszenie. To jest moment, w którym przeglądasz mieszkania i nagle myślisz: "czemu to jedyne wygląda jakby miało osobowość? Świat teraz: paliwo kos...

  • Legionów 40, Śródmieście, przytulne 2 pokoje
    1 / 8
    Legionów 40, Śródmieście, przytulne 2 pokoje

    Łódź

    • 1 670 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia ciepłe i przytulne mieszkanie przy ul. Legionów w Łodzi, w okolicy ul. Gdańskiej, blisko Manufaktury, z centralnym ogrzewaniem, idealne dla pary, student...

  • Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.
    1 / 9
    Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    To mieszkanie to prawdziwa perełka potencjału. Choć wymaga remontu, posiada cechy, których nie da się kupić za żadne pieniądze: fantastyczny widok, świetny rozkład i lokalizację, g...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 16/21
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 16/21

    Łódź

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź Rojna 16/21. 38 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, I piętro, położenie środkowe, okna wschód-zachód, balkon, piwnica, do remontu. Cena...

  • Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak
    1 / 13
    Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniący...

  • Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Śmigłego 7, Widzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 830 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Śmigłego 7 w Łodzi (Widzew), z pięknym widokiem na Księży Młyn, Manhattan i centrum miasta, idealne dla pary lu...

  • Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²
    1 / 6
    Życie na szczycie. Design, luksus i taras 47 m²

    Łódź

    • 539 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zaw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • M3 Górna- mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    M3 Górna- mieszkanie z potencjałem

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie z potencjałem – dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy – darmowy fitness gwarantowany!)...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Dąbrowa ul. Umińskiego

    Łódź » Górna » ul. Umińskiego

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, składającego się z 2-pokoi o powierzchni 40,52m2, usytuowanego na 2-gim piętrze w odnowionym bloku przy ul....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. Obornicka

    Łódź » Bałuty » ul. Obornicka

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. Okna PCV (wschód/...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów na 4 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie po remoncie,...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Wojska Polskiego

    Łódź » ul. Wojska Polskiego

    • 285 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 34 metry. Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bałuty/Doły w okolicy ulicy Oświatowej. Mie...

  • Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w samym centrum miasta w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ustawne w pełnym rozkładzie, w pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. kpt. Stanisława Sojczyńskiego Wa...

    Łódź » Bałuty » ul. Stanisława

    • 237 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Marysin /Doły. Lokal o powierzchni użytkowej 30 metrów bez balkonu, usytuowany na wysokim parterze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. ks. Brzóski

    Łódź » Bałuty » ul. Brzóski

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal o powierzchni użytkowej 46 metrów, położony na 8 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont 10...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 1 piętrze z ładnym widokiem na teren zielony....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 360 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 3 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokojach na podłodze parki...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Przemysłowa

    Łódź » ul. Przemysłowa

    • 387 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem położone w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie przeszło remont całkowity. Wymieniona została instalacja elektryczn...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Tomasza Judyma

    Łódź » ul. Judyma

    • 349 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 43 metry. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w niskim bloku na 4 piętrze bez windy. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia...