• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Podgórna

    Łódź » ul. Podgórna

    • 305 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 473 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 36 metrów. Lokal położony w dzielnicy Dąbrowa w niskim bloku na 2 piętrze. Mieszkanie przeszło remont 7 lat temu. Wymienion...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Gołębia

    Łódź » Widzew » ul. Gołębia

    • 317 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w całkowitej amfiladzie. Lokal położony w dzielnicy Widzew/Centrum. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 kondygnacji. W pokojach...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Marysińska

    Łódź » Bałuty » ul. Marysińska

    • 345 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie położony w dzielnicy Bałuty. Lokal o powierzchni 47 metrów, usytuowany na 1 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do wprowadzenia. W p...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Przemysłowa

    Łódź » ul. Przemysłowa

    • 387 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem położone w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie przeszło remont całkowity. Wymieniona została instalacja elektryczn...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. Obornicka

    Łódź » Bałuty » ul. Obornicka

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. Okna PCV (wschód/...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » ul. Kasprzaka

    • 290 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 36 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokojach n...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. J. Długosza

    Łódź » ul. Długosza

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 metrów bez balkonu. Lokal usytuowany w niskim bloku na 1 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokoju na pod...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

    Łódź » Śródmieście » ul. Tkacka

    • 357 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoram...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. J. Długosza

    Łódź » ul. Długosza

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Franciszkańska

    Łódź » Bałuty » ul. Franciszkańska

    • 325 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 373 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania duże przestronne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 51 metrów. Lokal położony w bloku z cegły na 3 piętrze w dzielnicy Bałuty/Doły. Mieszkanie z...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 3 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokojach na podłodze parki...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 313 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w zielonej dzielnicy Teofilów w niskim bloku na 2 piętrze. Mieszkanie ustawne ,pokoje w kwadratac...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Władysława Umińskiego

    Łódź » ul. Umińskiego

    • 295 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 44 metry. Lokal usytuowany w niskim bloku na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu do własnej aranżacji dla...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Batalionów Chłopskich

    Łódź » ul. Batalionów Chłopskich

    • 439 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 42metry. Lokal położony w spokojnej i bardzo zielonej dzielnicy Retkinia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w wieżowc...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Przemysłowa

    Łódź » ul. Przemysłowa

    • 387 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów na 4 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie po remoncie,...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. J. Kossaka

    Łódź » ul. Kossaka

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal z balkonem ,położony na 8 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie ciepłe,...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie generalnym. Wymieniona została c...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie duże przestronne o powierzchni 46 metrów. Media...