• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kowale Oleckie
  • Sępólno Krajeńskie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Łódź

(68)
  • Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Julianów ul. Aleja Róż

    Łódź » Bałuty » ul. Aleja Róż

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA ATRAKYCJNA CENA! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż w...

  • Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica
    1 / 12
    Klimatyczne mieszkanie - zrewitalizowana kamienica

    Łódź

    • 269 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy Łódź Polesie. Szukasz mieszkania z charakterem w samym sercu miasta? Ta oferta to idealne połączenie klimatu łódzki...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Ruda Pabianicka, Przewodnia

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Przewodniej 14 na Rudzkiej Górze. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i przeznaczony jest do generalnego remontu. To propozycja...

  • Twoja zielona enklawa blisko centrum
    1 / 16
    Twoja zielona enklawa blisko centrum

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie to prawdziwy "diament do oszlifowania". Ma wszystko, czego nie da się dokupić: genialną lokalizację, bezpieczeństwo i spokój, a całą resztę zaprojektujesz dokładnie t...

  • Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.
    1 / 9
    Widok, który robi wrażenie! IX piętro, Chojny.

    Łódź

    • 355 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    To mieszkanie to prawdziwa perełka potencjału. Choć wymaga remontu, posiada cechy, których nie da się kupić za żadne pieniądze: fantastyczny widok, świetny rozkład i lokalizację, g...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 16/21
    1 / 8
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 16/21

    Łódź

    • 275 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 237 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź Rojna 16/21. 38 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, I piętro, położenie środkowe, okna wschód-zachód, balkon, piwnica, do remontu. Cena...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy 4-pokojowy apartament położony na parterze willi z lat '40-tych XX-go wieku, w atrakcyjnej dzielnicy - Julianów, nieopodal przepięknego Parku Julianowskiego, ze świe...

  • M3 Górna- mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    M3 Górna- mieszkanie z potencjałem

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie z potencjałem – dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy – darmowy fitness gwarantowany!)...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 1 piętrze z ładnym widokiem na teren zielony....

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Koziny ul. Srebrzyńska

    Łódź » ul. Srebrzyńska

    • 230 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania duża przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów. Mieszkanie w pełnym rozkładzie bez balkonu. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze w dziel...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Wielkopolska

    Łódź » Bałuty » ul. Wielkopolska

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do remontu całkowitego d...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Stanisława Czernika

    Łódź » Widzew » ul. Czernika

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Widzew. Lokal 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 45 metrów, w pełnym rozkładzie z dużym balkonem typu loggia. Mieszkanie usytuowane w...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Urzędnicza

    Łódź » Bałuty » ul. Urzędnicza

    • 340 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie duże przestronne o powierzchni 46 metrów. Media...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Władysława Umińskiego

    Łódź » ul. Umińskiego

    • 295 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 705 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 44 metry. Lokal usytuowany w niskim bloku na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu do własnej aranżacji dla...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania duża , przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów bez balkonu. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie do remontu z dużym potenc...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Mieszkanie duże przestro...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 325 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro