• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania do remontu Łódź

(68)
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Wielkopolska

    Łódź » Bałuty » ul. Wielkopolska

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do remontu całkowitego d...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania duża , przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów bez balkonu. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie do remontu z dużym potenc...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro
    1 / 13
    M3 -46 m2 Zgierska 93, rozkładowe - balkon loggia, 10 piętro

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od właściciela - ogromna oszczędność na prowizji biura nieruchomości. Uwaga: wszelkiej maści pośrednikom dziękuje Mieszkanie w super lokaliz...

  • sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7
    1 / 5
    sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie Łódź, Rojna 8/7. 45 metrów, 2 pokoje + osobna kuchnia, w pełni rozkładowe, II piętro, okna północ-południe, piwnica. Do remontu. Cena 310 tysięcy nie podlega ne...

  • Ustawne 2 pokoje na Teofilowie
    1 / 11
    Ustawne 2 pokoje na Teofilowie

    Łódź

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania? Interesuje Cię lokalizacja na Teofilowie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu! Mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 mieści się na parterze nis...

  • Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew
    1 / 11
    Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew

    Łódź

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz kawalerki do remontu? Zależy Ci na cichej i zielonej okolicy? Mam coś, co powinno Cię zainteresować!!! Mieszkanie o powierzchni 27,18 m2 mieści się na 4 piętrze niskie...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`
    1 / 10
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Radogoszczu`

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz przytulnego, słonecznego mieszkania które możesz od podstaw wyremontować i wyposażyć pod siebie? Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu tę wyjątkową, 2 pokojową nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Jana Kilińskiego

    Łódź » Górna » ul. Kilińskiego

    • 265 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 141 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Górna, Jana Kilińskiego

    Łódź

    • 265 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, Łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwoś...

  • Mieszkanie na sprzedaż.
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż.

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardowym układzie rozkładowym. Korytarz w kształcie litery L, z którego są wejścia do łazienki, kuchni oraz osobne do dwóch po...

  • Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy- ul. Wierzbowa

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odnowionej kamienicy – Łódź, ul. Wierzbowa Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², zlokalizowane na 4. piętrze klas...

  • Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,
    1 / 14
    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta,

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Pomorska / Adstadta – mieszkanie w sercu miasta, krok od Manufaktury Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Pomorska to ścisłe miasto – uczelnie, kultura, komunikacja i Dworzec...

  • Mieszkanie Łódź
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    DO SPRZEDANIA KAWALERKA | ŁÓDŹ - POLESIE / RETKINIA | UL. WYSZYŃSKIEGO Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m² , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi...

  • Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD
    1 / 12
    Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD

    Łódź

    • 155 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie kawalerkaw świetnej lokalizacji przy ulicy Narutowcza/Kopcińskiego blisko Monopolis, Dworca Łódź fabryczna, Uniwersytetów łodzkich Lokal jest 2 minuty od u...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska

    Łódź

    • 549 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zaprasz...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Pomorska

    Łódź » Śródmieście » ul. Pomorska

    • 549 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41aMarzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam...

  • Mieszkanie 22 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.8

    Łódź

    • 298 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym murowanym, czterokondygnacyjnym, z 1937 roku, wyposażonym w instalację elektryczną, woda czerpana ze zdroju ulicznego, wc suche poza budynkie...

  • Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie 38 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.5

    Łódź

    • 496 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro