• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Aleksandrów Łódzki +20 km
  • Świętochłowice +20 km
  • Konstantynów Łódzki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Łódź

(85)
  • Twój prywatny "startup" na Bałutach
    1 / 16
    Twój prywatny "startup" na Bałutach

    Łódź

    • 186 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji....

  • Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem
    1 / 9
    Morcinka 16, Zarzew, 2 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 850 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² przy ul. Morcinka 16 w Łodzi. Lokal po remoncie, z nową instalacją i wyposażeniem. Nier...

  • DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie
    1 / 5
    DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie

    Łódź

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bezpośrednio! Sprzedam prywatnie mieszkanie na Dąbrowie przy ul. Dąbrowskiego 46 w bloku na 3 piętrze o powierzchni 37m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, do pierwszego zamieszka...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 349 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 265 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Słoneczne mieszkanie w sercu Łodzi ul. Piotrkowska | 34,74 m | 2 balkony | winda Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji idealnego do życia lub pod inwestycję? Najważniejsze atu...

  • Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie
    1 / 16
    Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Z przyjemnością prezentuje państwu klimatyczne mieszkanie w sercu miasta na łódzkim Manhattanie. Piotrkowska - deptak 1 minuta. Mieszkanie usytuowane na 17 ostatnim piętrze. Z oki...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Woronicza Jana Pawła

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Żabieniec. W pobliżu pełna infrastruktura...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Dąbrowa ul. Umińskiego

    Łódź » Górna » ul. Umińskiego

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania, składającego się z 2-pokoi o powierzchni 40,52m2, usytuowanego na 2-gim piętrze w odnowionym bloku przy ul....

  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Zarzewska

    Łódź » Górna » ul. Zarzewska

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni 32 metry. Lokal usytuowany w wieżowcu na 7 piętrze z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie widne ,us...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów na 4 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie po remoncie,...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania, mieszkanie jednopokojowe w pełni rozkładowe typu kawalerka z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Nieruchomość po remonci...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Tomasza Judyma

    Łódź » ul. Judyma

    • 349 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 43 metry. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w niskim bloku na 4 piętrze bez windy. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Tkacka

    Łódź » Śródmieście » ul. Tkacka

    • 357 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Śródmieście w wieżowcu na 8 piętrze z pięknym widokiem na panoram...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Sukiennicza

    Łódź » Bałuty » ul. Sukiennicza

    • 375 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont w 2023 roku. Wymieniona została ins...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 6 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Wy...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Tomasza Judyma

    Łódź » ul. Judyma

    • 349 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Tomasza Judyma

    Łódź » ul. Judyma

    • 349 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Zarzewska

    Łódź » Górna » ul. Zarzewska

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro