• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kczewo
  • Pomlewo
  • Mirów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Łódź

(180)
  • Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Julianów ul. Aleja Róż

    Łódź » Bałuty » ul. Aleja Róż

    • 300 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    NOWA ATRAKYCJNA CENA! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż w...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Ogrodowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Ogrodowa

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie typu studio o pow. 30 m2 w nowej inwestycji Manu Park przy ul. Ogrodowej 4 . Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta vis a vis Parku...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Twój prywatny "startup" na Bałutach
    1 / 16
    Twój prywatny "startup" na Bałutach

    Łódź

    • 186 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji....

  • Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka
    1 / 6
    Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość: Fun...

  • Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46
    1 / 7
    Kawalerka z antresolą w centrum- Więckowskiego 46

    Łódź

    • 1 420 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia funkcjonalne studio z antresolą, położone w kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w ścisłym centrum Łodzi. Nieruchomość: Mieszkanie...

  • Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze
    Drewnowska 33, kawalerka przy Manufakturze

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka naprzeciwko Manufaktury przy ul. Drewnowskiej 33. Nieruchomość: Kamienica z zamykanym podwórzem w ścisłym centrum. Ogrzewanie elektryczne, 19,4...

  • Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80
    1 / 9
    Kawalerka z antresolą obok Manufaktury,Legionów 80

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 12,53 m² + antresola ok. 6 m², położona na parterze budynku przy ul. Legionów 80. Nieruchomość:...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75
    1 / 8
    Kawalerka przy UMed, wolna od zaraz, Legionów 75

    Łódź

    • 1 230 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna i zadbana kawalerka przy ul. Legionów 75 w Łodzi, dostępna od zaraz, w świetnej lokalizacji blisko Uniwersytetu Medycznego oraz Manufaktury. Ni...

  • Przytulne studio - ul. Kilińskiego 227, Górna
    1 / 9
    Przytulne studio - ul. Kilińskiego 227, Górna

    Łódź

    • 950 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Kilińskiego 227 w Łodzi (Górna). Nieruchomość: Mieszkanie o powierzchni 17 m² znajduje się na 3 piętrze w kamien...

  • Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7
    1 / 9
    Kawalerka z widokiem na miasto – Lecznicza 1/7

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia przytulna kawalerka z pięknym widokiem na miasto, położona na 11. piętrze wieżowca z windą przy ul. Leczniczej 1/7 – blisko centrum...

  • Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników L...

  • M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.
    1 / 7
    M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.

    Łódź

    • 163 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 9 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka (17,7 m) Bałuty, C.O. z sieci miejskiej. Własność z KW. Mieszkanie o powierzchni 17,7 mkw. w kamienicy z 1960 r. jest na 4/4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z a...

  • Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.
    1 / 8
    Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.

    Łódź

    • 1 720 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem w apartamentowcu z miejscem postojowym przy ul. Wołowej 2E w Łodzi. Nieruchomość: Powierzchnia 26m2. Pr...

  • Inżynierski model zysku przy Politechnice
    1 / 15
    Inżynierski model zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 346 614 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Kawalerka z balkonem w centrum, Pomorska 45C
    1 / 8
    Kawalerka z balkonem w centrum, Pomorska 45C

    Łódź

    • 1 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m² w apartamentowcu przy ul. Pomorskiej 45 w Łodzi, w ścisłym centrum miasta, zaledwie 600 m od Ulica Piotrkowska, z...

  • Zadzwoń i zapytaj o dostępność
    1 / 16
    Zadzwoń i zapytaj o dostępność

    Łódź

    • 246 171 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Twoja prywatna wieża kontrolna Widzewa
    1 / 16
    Twoja prywatna wieża kontrolna Widzewa

    Łódź

    • 289 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Twoje nowe terytorium to logistyczny majstersztyk usytuowany na piątym piętrze. Ta przestrzeń została zaprojektowana dla kogoś, kto zarządza swoim życiem z chirurgiczną precyzją. Z...

  • Duża kawalerka na Bałutach
    1 / 8
    Duża kawalerka na Bałutach

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Szukasz przytulnego mieszkania które łączy ze sobą świetną lokalizację i realne możliwości aranżacyjne? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronna, jasna kawalerka...

  • Sprzedam M2 Widzew Wschód
    1 / 16
    Sprzedam M2 Widzew Wschód

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Kawalerka 40 m² po kapitalnym remoncie – Łódź Widzew Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m², po kapitalnym remoncie, zlokalizowana w świetnej części Łodzi – Widzew,...