• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Łódź

(180)
  • Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na wynajem bezpośrednio komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m², idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Mieszkanie Przemyślany układ obejmuje: •...

  • Kawalerka ul. Łanowa Łódź
    1 / 7
    Kawalerka ul. Łanowa Łódź

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na ul.Łanowej w dzielnicy Łódź Teofilów. Atutem mieszkanie jest klimatyzacja i oddzielna kuchnia. Nie ma problemów z zaparkowaniem auta pod blokiem lub na po...

  • M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł
    1 / 12
    M-2 35 m2 blok-cegła, ul. Wierzbowa, inwestycyjne-277 tys.zł

    Łódź

    • 277 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 915 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    M-2 własnościowe z KW, ul. Wierzbowa/Północna - blok z cegły świetna lokalizacja! Bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko uczelni, parku, sklepów, etc. Pow. 34,70 m2, III piętro 1...

  • Kawalerka 34m2
    1 / 15
    Kawalerka 34m2

    Łódź

    • 2 150 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 34m2 w apartamentowcu z 2023r centrum miasta przy ul wysokiej 24 gotowe do wprowadzenia cena najmu 1550 tel [tel]

  • Kawalerka z balkonem Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 5
    Kawalerka z balkonem Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 189 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 29,35 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju z antresolą, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul....

  • Mieszkanie Łódź
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź

    Łódź

    • 249 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    DO SPRZEDANIA KAWALERKA | ŁÓDŹ - POLESIE / RETKINIA | UL. WYSZYŃSKIEGO Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m² , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi...

  • Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz
    1 / 2
    Sprzedam Mieszkanie 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 90 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Sprzedam Mieszkanie, kawalerke 13 m2, pokoj, kuchnia, przedpokoj i lazienka w centrum Lodzi, blisko Galerii Lodzkiej, na 3-cim piętr...

  • Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz
    1 / 4
    Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 89 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Lodzi, 13 m2, w kamienicy na 3-cim piętrze, pokój, kuchnia i łazienka, pokój z widokiem na ulice, na podłodze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mała kawalerka do wprowadzenia na Górnej
    1 / 7
    Mała kawalerka do wprowadzenia na Górnej

    Łódź

    • 23 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prywatna kamienica ( łódź) Kawalerka: Pokój z małą kuchnią, łazienką (ok20m) Ul. Rzgowska ok. Białego kościoła, Ip. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Mała kameralna kamienica...

  • Sprzedam mikro kawalerke 14m2
    Sprzedam mikro kawalerke 14m2

    Łódź

    • 135 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do sprzedania mikro kawalerke ok 14m2, znajdującą się na drugim piętrze. Lewa oficyna. Brama zamykana na pilota. Klatka zamykana (Nowe przeszklone do połowy drzwi). Domofon. Da...

  • Targowa 55 – słoneczna kawalerka w Śródmieściu
    1 / 7
    Targowa 55 – słoneczna kawalerka w Śródmieściu

    Łódź

    • 1 130 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 4. piętrze kamienicy z miejskim ogrzewaniem - Targowa 55. Nieruchomość: Lokal jest ciepły, jasny i i...

  • Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem
    1 / 10
    Sprzedam kawalerkę na Teofilowie z balkonem

    Łódź

    • 195 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Sprzedam kawalerkę 24m2 w bloku, IV piętro z balkonem w dobrej lokalizacji na Teofilowie. Nieruchomość składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC. Mieszkanie z duży...

  • Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem
    Kawalerka na Pomorskiej - Idealne na Wynajem

    Łódź

    • 129 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Na sprzedaż kawalerka w znakomitej lokalizacji przy Pomorskiej 44. Metraż: 18 m² Cena: 129 000 zł Stan: do generalnego remontu Ogrzewanie: miejskie Budynek: kamienica Czynsz: nisk...

  • Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi
    1 / 8
    Akrakcyjna kawalerka w centrum Łodzi

    Łódź

    • 1 100 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Ogromnym atutem mieszkania są bardzo niskie koszty utrzymania (opłaty administracyjne). Mieszkanie jest na...

  • Duża Kawalerka obok Uniwersytetu
    1 / 7
    Duża Kawalerka obok Uniwersytetu

    Łódź

    • 1 300 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 25 m² przy ul. Matejki 7 w Łodzi. Mieszkanie zostało niedawno odnowione, budynek z lat ok. 2005 r., tworząc harmonijne środowisko o nowoczes...

  • Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka
    1 / 10
    Zamenhofa 29, Śródmieście, jasna kawalerka

    Łódź

    • 1 060 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 16 m², położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Zamenhofa, zaledwie 10 minut pieszo od ul. Piotrkowskiej i przystanku C...

  • Pabianicka 35, Górna, kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 35, Górna, kawalerka

    Łódź

    • 1 140 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: *Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej. *Pełne wyposażenie i umeblowanie. *25m2,II piętro. *Centralne ogrzewanie. *Mieszkanie znakomicie zlokalizow...

  • 1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł
    1 / 10
    1 pok+k. 21 m2,Centrum, umowa na czas nieokreślony-22 tys.zł

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 1 048 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie niewłasnościowe w prywatnej kamienicy ok. ul. Jaracza -Śródmieście. Domofon, zadbana kamienica, zamykane podwórko, czysta klatka schodowa. 1 pokój z obniżonym sufitem +...

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Przestronna kawalerka 45m2 do wynajęcia
    1 / 9
    Przestronna kawalerka 45m2 do wynajęcia

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Witam duża kawalerka 45m2 na tyłach manufaktury z wszystkimi wygodami umeblowana do wynajęcia 2000 kaucja plus wynajem 1400od zaraz kontakt telefoniczny [tel]