• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Łódź

(180)
  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Zarzewska

    Łódź » Górna » ul. Zarzewska

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni 32 metry. Lokal usytuowany w wieżowcu na 7 piętrze z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie widne ,us...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania duża , przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów bez balkonu. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie do remontu z dużym potenc...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,06 metrów, położona na 5 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do całkowitego remontu łączni...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Elsnera

    Łódź » Widzew » ul. Elsnera

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka na Widzewie bez balkonu o powierzchni użytkowej 35 metrów. Mieszkanie położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal do własnej aranżacji dla osób chcących zrobić sobie...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Zmienna

    Łódź » ul. Zmienna

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe z balkonem położone w dzielnicy Doły. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 metry, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Lokal bardzo...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Elsnera

    Łódź » Widzew » ul. Elsnera

    • 260 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Marynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Marynarska

    • 190 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 8 261 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka o powierzchni 23 metry bez balkonu położona w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Lokal do remontu do własnej aranżacji d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Paderewskiego

    Łódź » Górna » ul. Paderewskiego

    • 255 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka o pow.27m2, usytuowana na 5-piętrze w wieżowcu na os. Górna. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, ściany-gładź. Łazienka- glazura i terakota, nowa instalacja hydra...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Marynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Marynarska

    • 180 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

• Mieszkanie Łódź Koziny ul. Odolanowska

    Łódź » ul. Odolanowska

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 26 metrów. Lokal położony w dzielnicy Koziny na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W po...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 289 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania duża ,przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 33 metry. Mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bałuty. w pokoju na podłodze parkiet, kuchn...

Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Klonowa

    Łódź » Bałuty » ul. Klonowa

    • 219 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 25 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie z potencjałem. Kuchnia w aneksie ot...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Odolanowska

    Łódź » ul. Odolanowska

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Polesie ul. Karolewska

    Łódź » Polesie » ul. Karolewska

    • 285 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedanie mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni użytkowej 33 metrów. Lokal w pełnym rozkładzie bez balkonu, położony na parterze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie ciepłe, słonec...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. B. Limanowskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Limanowskiego

    • 257 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 10 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 25 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku na parterze. Mieszkanie przeszło remont w 2018 roku. Wymieniona z...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania, mieszkanie jednopokojowe w pełni rozkładowe typu kawalerka z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Nieruchomość po remonci...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro