• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Łódź

(180)
  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Zarzewska

    Łódź » Górna » ul. Zarzewska

    • 269 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 7 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni 32 metry. Lokal usytuowany w wieżowcu na 7 piętrze z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie widne ,us...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Zmienna

    Łódź » ul. Zmienna

    • 260 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe z balkonem położone w dzielnicy Doły. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 metry, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Lokal bardzo...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 6 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Wy...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Konstytucyjna

    Łódź » Śródmieście » ul. Konstytucyjna

    • 277 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 28 metrów. Lokal położony w niskim bloku na 1 piętrze. Lokalizacja świetna dla studentów...

  • Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 310 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z balkonem w pełnym rozkładzie o powierzchni użytkowej 33 metry. Mieszkanie położone w dzielnicy Karolew/ Retkinia w wieżowcu z windą na 1 piętrze. Lokal przeszedł genera...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Odolanowska

    Łódź » ul. Odolanowska

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni użytkowej 26 metrów. Lokal położony w dzielnicy Koziny na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W po...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Obrońców Westerplatte

    Łódź » Bałuty » ul. Obrońców Westerplatte

    • 265 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania duża , przestronna kawalerka o powierzchni użytkowej 37 metrów bez balkonu. Lokal usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie do remontu z dużym potenc...

  • Mieszkanie Łódź Karolew ul. Wileńska

    Łódź » ul. Wileńska

    • 310 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 394 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Górna, Górna ul. Paderewskiego

    Łódź » Górna » ul. Paderewskiego

    • 245 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 9 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka o pow.27m2, usytuowana na 5-piętrze w wieżowcu na os. Górna. Mieszkanie po remoncie, na podłodze panele, ściany-malowane. Łazienka- glazura i terakota, nowa instalacja hy...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania, mieszkanie jednopokojowe w pełni rozkładowe typu kawalerka z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Nieruchomość po remonci...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 289 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania duża ,przestronna kawalerka z balkonem o powierzchni 33 metry. Mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku w dzielnicy Bałuty. w pokoju na podłodze parkiet, kuchn...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Przemysłowa

    Łódź » ul. Przemysłowa

    • 290 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 788 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe z balkonem w pełnym rozkładzie. Lokal o powierzchni użytkowej 33 metry. Mieszkanie położone w dzielnicy Doły w bloku na 2 piętrze. W pokoju na p...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Łódź Zarzew ul. Tatrzańska

    Łódź » ul. Tatrzańska

    • 229 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka bez balkonu o powierzchni użytkowej 27 metrów. Lokal usytuowany na parterze w niskim bloku w dzielnicy Zarzew /Dąbrowa. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokoju na podłodze...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Lutomierska

    Łódź » Bałuty » ul. Lutomierska

    • 259 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 289 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 8 758 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Łanowa

    Łódź » ul. Łanowa

    • 199 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Do sprzedania kawalerka z balkonem w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 20,06 metrów, położona na 5 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do całkowitego remontu łączni...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Odolanowska

    Łódź » ul. Odolanowska

    • 259 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Klonowa

    Łódź » Bałuty » ul. Klonowa

    • 219 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 760 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu o powierzchni 25 metrów. Lokal usytuowany na 3 piętrze w wieżowcu w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie z potencjałem. Kuchnia w aneksie ot...