• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania z ogródkiem Łódź

(16)
  • Mieszkanie Łódź Widzew, Stoki ul. Listopadowa

    Łódź » Widzew » ul. Listopadowa

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50,85 m , położone na parterze w inwestycji Natura Park przy ul. Listopadowej na łódzkich Stokach. Lokal znajduje się w kameralny...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszoweŁódź Złotno - Nowe mieszkanie z OGRODEM 55 m²! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100**Szukasz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą się w codzienną wygodę.Na sprzedaż...

  • Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.
    1 / 8
    Wołowa 2E, Śródmieście,kawalerka z ogródkiem i mp.

    Łódź

    • 1 720 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01 Do wynajęcia nowa kawalerka z ogródkiem w apartamentowcu z miejscem postojowym przy ul. Wołowej 2E w Łodzi. Nieruchomość: Powierzchnia 26m2. Pr...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska
    1 / 16
    Mieszkanie Łódź Polesie, ul. Karolewska

    Łódź

    • 599 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. Karolewskiej Z ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wy...

  • NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe
    1 / 16
    NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe

    Łódź

    • 2 950 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, stylowe, dwupoziomowe mieszkanie w unikatowej inwestycji Widzewska Manufaktura – w pięknie zrewitalizowanym budynku. Zaledwie 10 minut tramwajem do centrum. Industrialny char...

  • 4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park
    4 pokoje z ogródkiem - 76m2 - Chojny Park

    Łódź

    • 850 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 11 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem w dzielnicy Łódź - Chojny na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Chojny Park. O powierzchni 76 m2 z miejs...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 670 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zaproszenie do nowego stylu życiaOferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą si...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE
    1 / 5
    TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE

    Łódź

    • 597 509 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Brak prowizji Brak podatku PCC Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM PRZY MANUFAKTURZE! Szukasz...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? T...

  • Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!
    1 / 6
    Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prywatna kamienica ( łódź) Kawalerka: Pokój z małą kuchnią, łazienką (ok20m) Ul. Rzgowska ok. Białego kościoła, Ip. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Mała kameralna kamienica...

  • Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów
    1 / 13
    Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na parterze w spokojnej i zielonej części Łodzi na Bałutach, Julianowie przy ulicy Pojezierskiej. To idealna propozycja dla osób sz...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 795 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa

    Łódź

    • 739 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przy...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 739 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mała kawalerka do wprowadzenia na Górnej
    1 / 7
    Mała kawalerka do wprowadzenia na Górnej

    Łódź

    • 23 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 257 334 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Zgierzu w zabudowie szeregowej. Lokal składa się z kuchni, 2 pokoi, łazienki z toaletą i wiatrołapu. Cała powierzchnia użytkowa to 33 metry. Mieszkanie m...

  • Mieszkanie Zgierz ul. Tkacka

    Zgierz » ul. Tkacka

    • 255 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter