• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mińsk Mazowiecki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Łódź

(58)
  • Piotrkowska dwa pokoje 52m2 centralne ogrzewanie. Parking
    1 / 11
    Piotrkowska dwa pokoje 52m2 centralne ogrzewanie. Parking

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mam do wynajęcia dwa pokoje 52m2 znajdujące się przy ulicy Piotrkowskiej. Osobno łazienka i WC. Duża narożna wanna. Centralne ogrzewanie. W sypialni łóżko IKEA i materac 160x200 i...

  • NOWOCZESNA KAWALERKA W ŁODZI NA OSIEDLU MAJOWYM
    NOWOCZESNA KAWALERKA W ŁODZI NA OSIEDLU MAJOWYM

    Łódź

    • 345 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 897 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NOWOCZESNA KAWALERKA W ŁODZI NA OSIEDLU MAJOWYM Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! Na zamkniętym, monitorowanym Osiedlu Majowym w apartamentowcu oddanym w 2013 roku jes...

  • Kosmonautów 8, Kurak/Górna, 2 pokoje, 45m2
    1 / 10
    Kosmonautów 8, Kurak/Górna, 2 pokoje, 45m2

    Łódź

    • 1 680 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-23 Do wynajęcia w pełni umeblowane, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kosmonautów 8 w Łodzi, w świetnej lokalizacji blisko terenów zielony...

  • 2 pokoje z loggią Blisko centrum Widzew, 1. piętro
    1 / 13
    2 pokoje z loggią Blisko centrum Widzew, 1. piętro

    Łódź

    • 2 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Widzewie, w Łodzi. To idealna propozycja dla osób szukających wygody oraz bliskości do centrum miasta. Mieszk...

  • 2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie
    1 / 9
    2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego – umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowan...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Ogrodowa

    Łódź » Śródmieście » ul. Ogrodowa

    • 1 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie typu studio o pow. 30 m2 w nowej inwestycji Manu Park przy ul. Ogrodowej 4 . Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta vis a vis Parku...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Radogoszcz ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 1 350 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 30,6 m2 w wieżowcu przy ul. Zgierskiej 240 z panoramicznym widokiem na miasto. (Bałuty os. Radogoszcz). Mieszkanie idealne dla sing...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Okoniowa

    Łódź

    • 3 300 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at +48 [tel] Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka
    1 / 6
    Przybyszewskiego 19, przytulna, piękna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23 m², położona na 1. piętrze w budynku przy ul. Przybyszewskiego 19 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość: Fun...

  • 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21
    1 / 10
    3-pokojowe mieszkanie z balkonem, Podrzeczna 21

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-29 Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Podrzecznej 21 – blisko Manufaktury i Parku Staromiejskiego Nieruchomość: Do wynajęcia przestronne, w pełni um...

  • Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park
    1 / 10
    Grota-Roweckiego 21 – 2 pokoje z balkonem, park

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Grota-Roweckiego 21, w spokojnej części Łodzi, niedaleko...

  • Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka
    1 / 8
    Pabianicka 34, Górna, przytulna kawalerka

    Łódź

    • 1 290 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Pabianickiej 34 w Łodzi, z centralnym ogrzewaniem, w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Łódzkiej oraz Ronda Lotników L...

  • NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe
    1 / 16
    NOWY loft blisko CENTRUM, salon, sypialnia, m.parkingowe

    Łódź

    • 2 950 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowe, stylowe, dwupoziomowe mieszkanie w unikatowej inwestycji Widzewska Manufaktura – w pięknie zrewitalizowanym budynku. Zaledwie 10 minut tramwajem do centrum. Industrialny char...

  • 2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie
    1 / 8
    2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• 25 m² z parkingiem | Centrum | Umeblowane
    1 / 12
    25 m² z parkingiem | Centrum | Umeblowane

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie typu amfilada o powierzchni 25,83 m², położone na parterze kamienicy przy ulicy Piwnej w Łodzi. Idealne dla singla lub pary...

  • 2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi
    1 / 12
    2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi

    Łódź

    • 2 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajmu komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,37 m², położone na 1. piętrze w nowym, 10-piętrowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej na Polesiu w Łodzi...

  • Pabianicka 35, Górna, kawalerka, w pobliżu PŁ
    1 / 9
    Pabianicka 35, Górna, kawalerka, w pobliżu PŁ

    Łódź

    • 1 020 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie przy ul. Pabianickiej 35 w Łodzi, w zadbanej kamienicy z bardzo dobrą komunikacją i szybkim dostępem do centrum m...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 849 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel. [tel] Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108 m2, położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot. Lokal przeszedł generalny remont w 202...

  • Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum
    1 / 16
    Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta....

  • M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking
    1 / 12
    M4 55 m² ul. Lutomierska | balkon+komórka | parking

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Do sprzedaży nowocześnie umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 54.66 m² w bardzo atrakcyjnej lokalizacji nieopodal manufaktury; dostępne liczne...