• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Łódź

(33)
  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkaj jak w domu - mieszkanie w stanie deweloperskim - bezczynszoweŁódź Złotno - Nowe mieszkanie z OGRODEM 55 m²! Ogrzewanie pompą ciepła | Apartamenty Podchorążych 100**Szukasz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 669 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą się w codzienną wygodę.Na sprzedaż...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Komuny Paryskiej

    Łódź » Śródmieście » ul. Komuny Paryskiej

    • 1 699 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 12 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kamienica wielkomiejska Jakuba Lando - jedno z najznakomitszych dzieł architektury Łodzi lat 30.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136,89 m², składające się z 4 pokoi, położone n...

  • UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ
    1 / 16
    UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ

    Łódź

    • 1 299 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyj...

  • Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe
    1 / 15
    Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Horyzont Nowosolnej: Twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecu...

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Podchorążych

    Łódź » Polesie » ul. Podchorążych

    • 670 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 8 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zaproszenie do nowego stylu życiaOferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą si...

  • TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE
    1 / 5
    TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIE

    Łódź

    • 597 509 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 9 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Brak prowizji Brak podatku PCC Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. TWOJA PRYWATNA ENKLAWA W CENTRUM ŁODZI – 4 POKOJE Z OGRÓDKIEM PRZY MANUFAKTURZE! Szukasz...

  • 5 pokoi w sercu Łodzi – gotowe pod wynajem!
    1 / 16
    5 pokoi w sercu Łodzi – gotowe pod wynajem!

    Łódź

    • 620 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w samym centrum. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem. Zaledwie kilka k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Bałuty Julianów,

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy 4-pokojowy apartament położony na parterze willi z lat '40-tych XX-go wieku, w atrakcyjnej dzielnicy - Julianów, nieopodal przepięknego Parku Julianowskiego, ze świe...

  • Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy
    Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy

    Łódź

    • 1 210 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż piękny, przestronny apartament, w kamienicy przy ul. Narutowicza 42 tuż obok Filharmonii Łódzkiej, bu...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot
    1 / 10
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 1 600 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 8 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 PLN | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z wind...

  • Wysoki 4,6 m loft w zabytkowej kamienicy

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 1 090 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 9 733 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    UNIKATOWY APARTAMENT W HISTORYCZNEJ KAMIENICY – PIOTRKOWSKA Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, znanej jako Pałac Braci...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska
    1 / 8
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Piotrkowska

    Łódź

    • 988 960 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 8 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 123,62 m2, usytuowane przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie doskonale rozwinięta infra...

  • 88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu
    1 / 12
    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu

    Łódź

    • 550 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    88,5 m², 4-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytetu Medycznego Opis Wygodne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie z małym balkonem na ulicy Więckowskiego. Doskonały dojazd do centr...

  • Gotowiec inwestycyjny | 5 pokoi | Centrum Łodzi

    Łódź » ul. Piotrkowska

    • 579 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 908 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu może generować dochód od pierwszego dnia...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Kościuszki

    Łódź

    • 679 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 659 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiek...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Nawrot

    Łódź

    • 719 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 9 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się ścisłym centrum Łodzi, kilka kroków od pieszej części ulicy Piotrkowskiej ( deptaka)...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 795 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 9 696 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • 90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking
    1 / 14
    90 m², 4 pokoje, Piotrkowska + parking

    Łódź

    • 530 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,23 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej w Śródmieściu Łodzi. To idealna propozycj...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa
    1 / 14
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa

    Łódź

    • 589 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej...