• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalwaria Zebrzydowska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Łódź

(33)
  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Widzew Widzew, Lawinowa

    Łódź

    • 739 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przy...

  • Mieszkanie Łódź Widzew rynek pierwotny ul. Lawinowa

    Łódź » Widzew » ul. Lawinowa

    • 739 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    KAMERALNE OSIEDLE w spokojnej okolicy, otoczone zielenią Łódzkich Stoków.To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania.Możesz tu cieszyć się urokami otaczającej Cię przyro...

  • Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 3 600 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 140m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 1 299 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowy lokal 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | PotencjałNa sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyjnej kamieni...

  • Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio
    1 / 16
    Mieszkanie M-5 własnościowe spółdzielcze z KW Bezpośrednio

    Łódź

    • 700 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam bezpośrednio M-5, Łódź Chojny, ul. Sczanieckiej 19. Więcej informacji pod 6+0+5+9+7+9+5+2+2. Cena 700000zł.

  • Mieszkanie Łódź Polesie rynek pierwotny ul. Rąbieńska

    Łódź » Polesie » ul. Rąbieńska

    • 915 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszam na nowo wybudowane apartamenty na Polesiu. Jest to 8 budynków jednorodzinnych, dwulokalowych- połączonych ze sobą tylko dachem. Po między lokalami są podwójne ściany a mi...

  • Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż
    1 / 16
    Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż

    Łódź

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m², zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny cen...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska

    Łódź

    • 549 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zaprasz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Pomorska

    Łódź » Śródmieście » ul. Pomorska

    • 549 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41aMarzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. -----------------...

    Łódź » Śródmieście

    • 3 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy. Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamiczn...

  • Syndyk sprzeda udział 1/3 w mieszkaniu

    Łódź

    • 221 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 1 614 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    OGŁOSZENIE Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym sygn. akt LD1M/GUp/10/2023 zaprasza do udziału w konkursie...

  • Stylowy apartament w Łodzi | koło parku i centrum | z meblami | 4...

    Łódź

    • 999 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 8 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PL | EN | FR Dzień dobry, Sprzedam prywatnie apartament 4 pokojowy o powierzchni 116,37 m2 na 1 piętrze z windą, o wysokim standardzie, w odrestaurowanej kamienicy położonej...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Zespołowa

    Łódź » Górna » ul. Zespołowa

    • 600 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży duże wygodne mieszkanie 5 pokojowe na 3 piętrze bloku przy ulicy Zespołowej. Duży 24 m2 taras z wejściem z 2 pokoi + mniejszy balkon 5m2. Salon, pokój średni połączo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zgierz

    • 369 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Domino
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Pabianice

    • 1 950 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż
    1 / 16
    Bezczynszowe Mieszkanie 71 m2 4 pokoje. garaż

    Stryków

    • 3 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Dzień dobry, oferta bezpośrednia. Przedstawiam Państwu ofertę na wynajem (nie wykluczam sprzedaży) mieszkania 70,65 mkw. Mieszkanie w Strykowie o pow. 70,65 m2 po generalnym remo...

  • Przytulne, świeże mieszkanie
    1 / 8
    Przytulne, świeże mieszkanie

    Zgierz

    • 2 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie, wszystko odnowione, widne i przestrzenne 3-y sypialniowe, duży pokój gościnny z balkonem i nowa kuchnia. Mieszkanie będzie dostępne do wynajęcia...

  • Mieszkanie na sprzedaż 62 m2,  4 pokoje, 3 piętro
    Mieszkanie na sprzedaż 62 m2, 4 pokoje, 3 piętro

    Pabianice

    • 379 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż duże, czteropokojowe mieszkanie z oknami na dwóch przeciwległych elewacjach (dobre przewietrzanie). Mieszkanie słoneczne ( okna na elewacji północno-wschodniej oraz po...

  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 23 lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując...

  • Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 788 700 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Pabianice ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim w nowym budynku w Pabianicach przy ul. Warszawskiej . Tylko do końca maja mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę Kupując mie...

  • Mieszkanie Pabianice rynek pierwotny ul. Warszawska

    Pabianice » ul. Warszawska

    • 606 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro