• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radom
  • Dębnica Kaszubska
  • Grotniki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Tanie mieszkania Łódź

(19)
  • Twoja loża nad koronami drzew
    1 / 16
    Twoja loża nad koronami drzew

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 921 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, ul. Tuwima

    Łódź

    • 520 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    To wyjątkowa okazja na zamieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, z pełnym dostępem do kultury, rozrywki i edukacji. Nie przegap tej szansy i umów się na oglądanie j...

  • Zadzwoń i zapytaj o dostępność
    1 / 16
    Zadzwoń i zapytaj o dostępność

    Łódź

    • 246 171 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Logistyczna wolność w sercu miasta
    1 / 15
    Logistyczna wolność w sercu miasta

    Łódź

    • 614 705 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa
    1 / 16
    Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa

    Łódź

    • 307 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słyszysz rytm miasta, który milknie tuż za progiem Twojego nowego terytorium. To nie jest zwykłe mieszkanie, to czysta karta czekająca na Twój autorski scenariusz. Trzecie piętro w...

  • Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe
    1 / 15
    Zrezygnuj z bloku! Dom, ogród, 2 miejsca postojowe

    Łódź

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Horyzont Nowosolnej: Twój Gotowy Azyl Otwierasz szeroko drzwi i czujesz chłodny powiew poranka płynący prosto z Twojego prywatnego ogrodu. Słońce leniwie zagląda do salonu, obiecu...

  • 5 pokoi w sercu Łodzi – gotowe pod wynajem!
    1 / 16
    5 pokoi w sercu Łodzi – gotowe pod wynajem!

    Łódź

    • 620 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 655 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi, w samym centrum. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem. Zaledwie kilka k...

  • Czy to jest kochanie?
    1 / 15
    Czy to jest kochanie?

    Łódź

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę. Jednak gdy wejdziesz do tego mieszkania, poczujesz, że czegoś ci brakowało. To ta przestrzeń, te solidne, ceglane mury z 1964 roku pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Okazja ! po remoncie | 54m2 | parking w cenie

    Łódź » ul. Wólczańska

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al. M...

  • TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE
    1 / 8
    TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE

    Łódź

    • 850 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TANIO M2(14 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE. Ul. Lutomierska - 300 m do Manufaktury. Są meble, pralka , lodówka. . Czynsz 592 zł z ogrzewaniem. Kaucja zwrotna 1500 z...

  • Między Paragrafem a Pietryną
    1 / 16
    Między Paragrafem a Pietryną

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wybór kierunku marszu po wyjściu z klatki to Twój jedyny realny problem. Twoje zaciszne drugie piętro w solidnej cegle staje się azylem, gdy miasto pulsuje tuż obok. Czujesz zap...

  • To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco
    1 / 16
    To nie ściernisko, to Twoje przyszłe San Francisco

    Łódź

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek
    1 / 16
    Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek

    Łódź

    • 379 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem VERO PROTECT - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ To mieszkanie to prawdziwa perełka na mapie Łodzi, która udowadnia, że standard w...

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Pomorska

    Łódź

    • 549 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 5 331 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41a Marzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zaprasz...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Pomorska

    Łódź » Śródmieście » ul. Pomorska

    • 549 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 279 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Pomorska 41aMarzysz o przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. -----------------...

    Łódź » Śródmieście

    • 3 180 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 6 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowa Inwestycja w Sercu Łodzi Pakiet 5 Mieszkań z kw po Kapitalnym Remoncie do podziału. Idealne pod Najem Krótkoterminowy. Szukasz gotowej, dochodowej inwestycji w dynamiczn...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska
    1 / 11
    ! OKAZJA ! 3-pokojowe mieszkanie – Łódź Dąbrowa / Tatrzańska

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2,usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone kuchenka gazowa,czajnik, lodówka,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 279 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zgierz

    • 445 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 181 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking
    1 / 14
    2 pokoje, parter, centrum Brzezin + parking

    Brzeziny

    • 280 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m², położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa okazja...