• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania umeblowane Łódź

(58)
  • Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak
    1 / 13
    Parter | 2 pokoje | Rozkład | Górna Kurak

    Łódź

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 37,55 m², położonego na parterze niskiego bloku przy ulicy Kosmonautów. Idealne miejsce dla osób ceniący...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 525 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, składającego się z 3-pokoi o powierzchni 57,12m2, usytuowanego na wysokim parterze w odnowionym bloku z cegł...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania, mieszkanie jednopokojowe w pełni rozkładowe typu kawalerka z balkonem, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na osiedlu Teofilów. Nieruchomość po remonci...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 545 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 280 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 525 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 525 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 515 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio
    1 / 9
    Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio

    Łódź

    • 1 170 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: *DOSTĘPNE OD 2024-04-27! *Do wynajęcia piękna kawalerka w Centrum Łodzi, przy ulicy Mielczarskiego 16. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. *Wiel...

  • Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2
    1 / 15
    Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2

    Łódź

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pełni wyposażone. Gotowe do wprowadzenia! 1680 +450 czynsz +media według zużycia Kaucja 3000zl. Oferuje BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powierzchni 37 m² w bloku na parterze. Mies...

  • Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?
    1 / 16
    Na balkon czy na balkon, autem czy samolotem?

    Łódź

    • 545 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA BALKON CZY NA BALKON?AUTEM CZY SAMOLOTEM? Oto jest pytanie!Masz problem z podejmowaniem decyzji? To świetnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie wyzwanie, które pokochasz. Przedstaw...

  • Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Górna, Słowackiego Juliusza

    Łódź

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrz...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 46,54 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 2 piętrze w budynku...

  • 2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 6
    2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 54,55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Próc...

  • Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz
    1 / 8
    Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia nowe mieszkanie 2- pokojowe 39 m2 - - pokoje niezależne w centrum Łodzi w doskonałej lokalizacji na ulicy Drewnowska 43 . Mieszkanie znajduje się na trzecim p...

  • 3 pokoje, 47 m2. parter. Łódź, ul. Przyborowskiego 9
    1 / 12
    3 pokoje, 47 m2. parter. Łódź, ul. Przyborowskiego 9

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Dzień dobry. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2. Przedpokój, kuchnia, salon, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Na wyposażeniu: lodówka, kuchen...

  • WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem
    1 / 16
    WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA DO CZWARTKU 27 02 Uroczy apartament w centrum miasta Widzew Stary/Śródmieście Powierzchnia mieszkania ok 45m Pomieszczenia: # Kuchnia w aneksie z pokojem dziennym...