• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Łódź

(180)
  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. pl. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    Łódź » rondo Rondo ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

    • 289 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do sprzedania kawalerka w dzielnicy Retkinia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 31 metrów, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal z balkonem francuskim( kratka balkonowa)...

  • Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 26.55 m2 na pierwszym piętrze w budynku położonym w centrum Łodzi (ul. Żeromskiego). Ogrodzone podwórko. Okno mieszkania wychodzi na dziedziniec, dlatego w...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie M-2 o powierzchni 40,60m2 w tym komórka lokatorska. Lokal położony na III piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Ogniskowej 9 (Chojny). Mieszkanie składa się z 1-pokoju, k...

  • Mieszkanie Łódź Księży Młyn ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieck...

    Łódź » ul. Wincentego

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Lokal w inwestycji Lofty Tymienieckiego w Łodzi.PRESTIŻ · INDUSTRIALNY CHARAKTER · GOTOWE DO WPROWADZENIANa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m² położone na 1 piętr...

  • REŻYSERUJ LUKSUS NA SWOJEJ SCENIE
    1 / 14
    REŻYSERUJ LUKSUS NA SWOJEJ SCENIE

    Łódź

    • 285 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wszyscy jesteśmy tylko aktorami na scenie własnych ambicji, ale to Ty decydujesz, czy zagrasz rolę życia w luksusowym anturażu. Ten nowoczesny apartamentowiec to nie jest zwykła sy...

  • Kawalerka na poddaszu w Śródmieściu
    1 / 6
    Kawalerka na poddaszu w Śródmieściu

    Łódź

    • 10 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Prywatna kamienica ( Łódź) Pokój z miejscem na aneks kuchenny, łazienka ok. (18m) ul. Moniuszki / Sienkiewicza. IIIp. Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia lub odnowienia. Czynsz...

  • Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!
    1 / 6
    Umeblowana kawalerka na Górnej - Niski czynsz!

    Łódź

    • 22 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Prywatna kamienica ( łódź) Kawalerka: Pokój z małą kuchnią, łazienką (ok20m) Ul. Rzgowska ok. Białego kościoła, Ip. Mieszkanie wymaga jedynie odświeżenia. Mała kameralna kamienica...

  • Mieszkanie Łódź ul. Czarnkowska

    Łódź » ul. Czarnkowska

    • 258 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 35,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego bloku w spokojnej części osiedla.Mieszkanie jest jasn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel : [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowsk...

  • Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew
    1 / 11
    Małe mieszkanie, duże możliwości – Zarzew

    Łódź

    • 209 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz kawalerki do remontu? Zależy Ci na cichej i zielonej okolicy? Mam coś, co powinno Cię zainteresować!!! Mieszkanie o powierzchni 27,18 m2 mieści się na 4 piętrze niskie...

  • TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE
    1 / 8
    TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE

    Łódź

    • 850 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TANIO M2(14 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE. Ul. Lutomierska - 300 m do Manufaktury. Są meble, pralka , lodówka. . Czynsz 592 zł z ogrzewaniem. Kaucja zwrotna 1500 z...

  • Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio
    1 / 10
    Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Legionów 18 w Łodzi, idealne dla studenta lub osoby pracującej, z miejskim ogrzewaniem, pełnym wyposażeniem oraz...

  • Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio
    1 / 9
    Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio

    Łódź

    • 1 170 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: *DOSTĘPNE OD 2024-04-27! *Do wynajęcia piękna kawalerka w Centrum Łodzi, przy ulicy Mielczarskiego 16. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. *Wiel...

  • Kawalerka w samym centrum Łodzi
    1 / 10
    Kawalerka w samym centrum Łodzi

    Łódź

    • 276 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki
    1 / 16
    Kiedy liczby mówią więcej niż przymiotniki

    Łódź

    • 364 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    W świecie nieruchomości kawalerka zazwyczaj oznacza walkę o każdy centymetr. Tutaj ta historia brzmi zupełnie inaczej. Mamy do czynienia z 40,48 mkw. zamkniętymi w imponującym, jed...

  • Między Paragrafem a Pietryną
    1 / 16
    Między Paragrafem a Pietryną

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wybór kierunku marszu po wyjściu z klatki to Twój jedyny realny problem. Twoje zaciszne drugie piętro w solidnej cegle staje się azylem, gdy miasto pulsuje tuż obok. Czujesz zap...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Widzew, Michała Lermontowa

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Ot...

  • Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów
    1 / 13
    Kawalerka z ogródkiem, parter, Bałuty Julianów

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na parterze w spokojnej i zielonej części Łodzi na Bałutach, Julianowie przy ulicy Pojezierskiej. To idealna propozycja dla osób sz...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy....

  • Kawalerka obok Centrala! Z widokiem - Kościuszki 117
    1 / 8
    Kawalerka obok Centrala! Z widokiem - Kościuszki 117

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Przytulna kawalerka w centrum Łodzi na sprzedaż! ️ Lokalizacja: al. Kościuszki 117, (1 minuta od ul. Piotrkowskiej) Powierzchnia: 32 m² Cena: 310 000 zł Piętro: 5. piętro w ka...