• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Łódź

(180)
  • Pokój do wynajęcia
    1 / 7
    Pokój do wynajęcia

    Łódź

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pokój do wynajęcia w domku wolno stojącym , parking ,teren zielony tel. kontaktowy [tel]

  • SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź
    1 / 16
    SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZSEDANA kawalerka o pow.39m² – możliwość adaptacji na M3 – Centrum Łodzi! Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni ponad 39,27m2 m², położona w centrum Łodzi, w kamienicy na 2....

  • Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD
    1 / 12
    Blisko Uł, narutowicza, Radiostacja, uczelnie, CKD

    Łódź

    • 155 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie kawalerkaw świetnej lokalizacji przy ulicy Narutowcza/Kopcińskiego blisko Monopolis, Dworca Łódź fabryczna, Uniwersytetów łodzkich Lokal jest 2 minuty od u...

  • Mieszkanie 22 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.8

    Łódź

    • 298 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Lokal usytuowany w budynku mieszkalnym murowanym, czterokondygnacyjnym, z 1937 roku, wyposażonym w instalację elektryczną, woda czerpana ze zdroju ulicznego, wc suche poza budynkie...

  • Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

• Mieszkanie 38 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.5

    Łódź

    • 496 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 26 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.3

    Łódź

    • 350 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Mieszkanie 37 m2 przy ul. Kołodziejskiej 11 m.2

    Łódź

    • 492 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • przytulne mieszkanie na wynajem
    1 / 7
    przytulne mieszkanie na wynajem

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę mieszkanie 29 m2, świeżo po malowaniu. Jest to kawalerka w lokalizacji Łódź-Chojny umieszczona na parterze. W pokoju jest nowa, przestronna szafa z Ikei i nowe, regulowane...

  • Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi
    Kawalerka po remoncie w centrum Łodzi

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dwie bliźniacze inwestycyjne mikrokawalerki z antresolami, świeżo po generalnym remoncie, centralne ogrzewanie, Śródmieście, KW. Można kupić pojedynczo (każda po 169000 tys.) lub...

  • 1 / 4
    Nowe kawalerki na wynajem blisko UMED CKD

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pierwszy najem. Do wynajęcia kawalerki z balkonem o powierzchni ok. 31-35 m2 ( umeblowane i wyposażone) położone w dzielnicy Łódź – Widzew przy UMED CKD ul.Czechosłowacka 36 w 2-p...

  • Mieszkanie na sprzedaż 31,15 m², piętro 4, oferta nr ANO-MS-46688 nowość
    Mieszkanie na sprzedaż 31,15 m², piętro 4, oferta nr ANO-MS-46688...

    Łódź

    • 215 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 6 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis oferty | Przestronna i widna kawalerka już dostępna dla Ciebie! Oferujemy Państwu mieszkanie na Łódzkim Teofilowie obok Parku Piastowskiego. Niewątpliwym atutem tej nieruchomo...

  • Kawalerki po remoncie, blisko OFF Piotrkowska

    Łódź

    • 157 700 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerki po remoncie, blisko OFF Piotrkowska Dzień dobry, zapraszam do kontaktu : 537 – 199 – 077 Poniżej opis, a to najważniejsze informacje : - Ostatnie wolne kawalerki...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia duża ładna kawalerka na 4 piętrze wieżowca na Julianowie przy ulicy Zgierskiej 75. Mieszkanie umeblowane, wyposażone. Bez balkonu. Na stanie dwuosobowa kanapa. Do dy...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Stefana Kopcińskiego

    Łódź » Śródmieście » ul. Kopcińskiego

    • 1 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia piękna duża kawalerka na 9 piętrze apartamentowca Neopolis przy ulicy Kopcińskiego 13. Teren zamknięty. Doskonała lokalizacja. Piękna panorama miasta. Mieszkanie kl...

  • Mieszkanie Łódź Górna ul. Wróblewskiego

    Łódź » Górna » ul. Wróblewskiego

    • 800 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia niezależny pokój w mieszkaniu 3 pokojowym (11m2) w apartamentowcu przy ulicy Wróblewskiego 21. Pozostałe pokoje zajmuje dwóch studentów. Teren zamknięty. Na terenie...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Traktorowa

    Łódź » Bałuty » ul. Traktorowa

    • 750 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Traktorowej 51. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 900 zł + 400 zł pozostałe opłaty z...

  • Bez pośredników

    Łódź

    • 218 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 8 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Witam! Mam na sprzedaż mieszkanie na zielonym osiedlu Łódż- Bauty, przy ul Turoszowskiej .jest to kawalerka na parterze w 4 piętrowym bloku, składa się z pokoju , kuchni ,łazie...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. al. Włókniarzy

    Łódź » Polesie » al. Włókniarzy

    • 1 150 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do wynajęcia bardzo duża kawalerka w doskonałej lokalizacji w 4 piętrowym bloku przy al. Włókniarzy 198. Mieszkanie z balkonem, umeblowane i wyposażone. Opłaty: 1150 zł + 300 zł...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Piotrkowska

    Łódź » Śródmieście » ul. Piotrkowska

    • 17 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kwatery dla pracowników. Cała Łódź. Zapraszam do kontaktu telefonicznego. BEZ PROWIZJI Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego....

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 199 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pabianice

    • 257 334 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 7 798 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgierz

    • 57 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zgierz

    • 178 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Lutomiersk

    • 250 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym
    1 / 20
    PARTER z ogrodem i miejscem parkingowym

    Konstantynów Łódzki

    • 198 360 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 668 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka do wynajęcia

    Aleksandrów Łódzki

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia-30m na nowym strzeżonym osiedlu w Aleksandrowie Łódzkim piętro 3, winda, balkon. Koszt wynajmy 1500zł miesięcznie + czynsz 330 złotych + prąd według zużycia...

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Zgierz

    • 260 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka w Zgierzu do sprzedania 29 metrowa pokój kuchnia przedpokój łazienka blok koło Semu-polo cena 260,000 do negocjacji mieszkanie umeblowane pralka lodówka wszystko co na z...

  • mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim
    mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim

    Konstantynów Łódzki

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    mieszkanie na Jana Pawła II w Konstantynowie Łódzkim tel, [tel]

  • Wynajmę mieszkanie 27m2 Pabianice 900zł
    1 / 4
    Wynajmę mieszkanie 27m2 Pabianice 900zł

    Pabianice

    • 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wynajmę /dam pod opiekę swoje mieszkanie 27m2 Wynajmę na co najmniej 3miesiące czasu,płatne z góry za miesiąc do przodu 900zł. Pokój/kuchnia/łazienka-prysznic,WC,gorąca woda z kran...