• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Łódź

(85)
  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie generalnym. Wymieniona została c...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam mieszkanie własnościowe M-3, o pow. 45 m2, rozkładowe wschód - zachód. bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum rozrywkowo-handlowego Manufaktura. W okolicy markety z każ...

  • 2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec
    1 / 8
    2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    WYNAJMĘ 2 POKOJE po remoncie - ul. Plantowa / Teofilów / Żabieniec Mieszkanie z dwoma balkonami, słoneczne, okna od południa. Po remoncie czeka na pierwszego lokatora:) Nowe meble...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku
    1 / 11
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Rewolucji 1905 roku

    Łódź

    • 229 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Opiekun oferty: Stanisław Karwowski tel : [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowsk...

  • 1 / 4
    Okazja ! po remoncie | 54m2 | parking w cenie

    Łódź » ul. Wólczańska

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al. M...

  • Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.
    1 / 16
    Miszkanie własnościowe 49m. sprzedam.

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie ma 49,9 m² składa się z dwóch pokoi (z dużego pokoju wyjście na balkon), oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki + wc. Wysokie wnętrza 2,80m. i bardzo dobre doświetleni...

  • Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    owoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Klimatyzacja | 5 piętro | Winda | Apartamentowiec Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na...

  • Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!
    1 / 16
    Adres z charakterem, wnętrze z potencjałem!

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Poszukujesz przestronnego mieszkania w centrum miasta? Chcesz wprowadzić się do gotowego wnętrza? Jestem pewien, że ta oferta Cię zainteresuje!!! Lokal o powierzchni 77,66 m2 mieś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Polesie, Wileńska

    Łódź

    • 169 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 12 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Robert Szeidl tel: [tel] Kawalerka o powierzchni 14,62 m przy ul. Wileńskiej na Retkini w Łodzi. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy....

  • Sprzedam mieszkanie 49,9 m²
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 49,9 m²

    Łódź

    • 375 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2
    1 / 15
    Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2

    Łódź

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pełni wyposażone. Gotowe do wprowadzenia! 1680 +450 czynsz +media według zużycia Kaucja 3000zl. Oferuje BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powierzchni 37 m² w bloku na parterze. Mies...

  • Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec
    1 / 15
    Mieszkanie M 3, z balkonem blisko dworca Łódź- Żabieniec

    Łódź

    • 439 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Bardzo ładne M-3, 2 pokoje po remoncie, rozkładowe. Oferuję do sprzedania bezpośrednio, mieszkanie w Łodzi Mieszkanie M-3 o pow. 44,75 m2, położone na 1 piętrze w bloku, w pełni...

  • Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek
    1 / 16
    Nowe 2 pokoje świeżo po remoncie czerwony rynek

    Łódź

    • 379 999 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    ~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem VERO PROTECT - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ To mieszkanie to prawdziwa perełka na mapie Łodzi, która udowadnia, że standard w...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 46,54 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 2 piętrze w budynku...

  • 2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 6
    2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 54,55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Próc...

  • Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż
    1 / 16
    Dwupoziomowe 122 m² | 4 pokoje | Retkinia + garaż

    Łódź

    • 999 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m², zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny cen...

  • Jasne, pozytywne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Rydla / Dąb...

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Lucjana Rydla, w Łodzi (Dąbrowa / Górna). Ogłoszenie z pierwszej ręki, bez pośredników. Dostępne od zaraz. Optymis...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Łączna

    Łódź » ul. Łączna

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51.Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Sk...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Dąbrowa, Łączna
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Dąbrowa, Łączna

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku...

  • SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie
    1 / 10
    SPRZEDANE Mieszkanie Łódź Górna Rokicie

    Łódź

    • 482 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDANE mieszkanie po remoncie w walentynki Dziękujemy obu stronom transakcji za spotkanie na przekazaniu mieszkania oraz wizytę w kancelarii notarialnej na akcie sprzedaży mie...