mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:20
325 000 zł 46 m2
325 000 zł 46 m2 7 066 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 46 m2
Cena za metr 7 066 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 1
ID oferty K37500900

Opis

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku z cegły na 1 piętrze. Mieszkanie duże przestronne do remontu do własnej aranżacji z dużym potencjałem. Okna plastikowe ( północ/południe). Media wszystkie miejska. Czynsz około 600 zł. W pokojach na podłodze parkiety do odnowienia/wycyklinowania. Blok zadbany, ocieplony. Okolica spokojna, dużo zieleni, sklepy, szkoła, przedszkole, komunikacja. Doskonały i szybki dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację. KONTAKT EWA Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 279519
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 46 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Łódź, osiedle Bałuty, ul. Mokra
  • Mieszkanie położone na 1 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37500900
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Łódź, cena: od 276 250 do 373 750 zł, powierzchnia: od 40 do 53 m2
D
Dona-Dom Biuro nieruchomości · 373 ogłoszeń
D

Dona-Dom Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika