Kazo / Mieszkania / Mieszkania Łódź / ul. Dąbrowskiego
mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź ul. Dąbrowskiego
woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:40
355 000 zł 37 m2
355 000 zł 37 m2 9 595 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 37 m2
Cena za metr 9 595 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 9
ID oferty K37501150

Opis

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, całkowicie przejściowe o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w zielonej, spokojnej dzielnicy Dąbrowa. Mieszkanie usytuowane w wieżowcu na 9 piętrze z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Wymieniona instalacja elektryczna. W pokojach na podłodze panele na ścianie gładzie, kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD(płyta indukcyjna, lodówka, piekarnik). Przedpokój duża pojemna szafa do przechowywania ubrań, łazienka razem z WC w glazurze i terakocie. Media wszystkie miejskie, czynsz około 700 zł. Blok zadbany, ocieplony, nowe windy. Okolica spokojna, blisko przystanki komunikacji miejskiej, liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole, doskonały i szybki dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację. KONTAKT EWA Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 281761
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 37 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Łódź, ul. Dąbrowskiego
  • Mieszkanie położone na 9 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37501150
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Łódź, cena: od 301 750 do 408 250 zł, powierzchnia: od 32 do 43 m2
D
Dona-Dom Biuro nieruchomości · 373 ogłoszeń
D

Dona-Dom Biuro nieruchomości