• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Jana Pietrusińskiego

    Łódź » ul. Pietrusińskiego

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów Lokal położony na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. J. Kossaka

    Łódź » ul. Kossaka

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal z balkonem ,położony na 8 piętrze w wieżowcu z pięknym widokiem na panoramę osiedla. Mieszkanie ciepłe,...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Janusza Kusocińskiego

    Łódź » ul. Kusocińskiego

    • 355 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe o pow.42,42m2, w pełni rozkładowe z balkonem typu koszyczek, usytuowane w bloku typu "punktowiec" na 2-gim piętrze na os. Retkinia. W p...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Wielkopolska

    Łódź » Bałuty » ul. Wielkopolska

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie do remontu całkowitego d...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Plantowa

    Łódź » ul. Plantowa

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 1 piętrze z ładnym widokiem na teren zielony....

  • 1 / 4
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Hugona Kołłątaja

    Łódź » Śródmieście » ul. Kołłątaja

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni użytkowej 39 metrów. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w dzielnicy śródmieście w okolicach ulicy Wierzbowej...

  • Mieszkanie Łódź Żubardź ul. Mokra

    Łódź » ul. Mokra

    • 335 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni użytkowej 46 metrów. Lokal położony w niskim bloku z cegły na 2 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne i bardzo us...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Gołębia

    Łódź » Widzew » ul. Gołębia

    • 317 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w całkowitej amfiladzie. Lokal położony w dzielnicy Widzew/Centrum. Mieszkanie usytuowane w niskim bloku na 3 kondygnacji. W pokojach...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w samym centrum miasta w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ustawne w pełnym rozkładzie, w pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Przemysłowa

    Łódź » ul. Przemysłowa

    • 387 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem położone w dzielnicy Marysin/Doły. Mieszkanie przeszło remont całkowity. Wymieniona została instalacja elektryczn...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. Jana Pietrusińskiego

    Łódź » ul. Pietrusińskiego

    • 349 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 313 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w zielonej dzielnicy Teofilów w niskim bloku na 2 piętrze. Mieszkanie ustawne ,pokoje w kwadratac...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie generalnym. Wymieniona została c...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie położone w dzielnicy Teofilów. Lokal 2 pokojowy o powierzchni użytkowej 38 metrów z balkonem, usytuowany na 3 piętrze w niskim bloku. Remont w mieszkaniu b...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście rynek pierwotny ul. Wólczańska

    Łódź » Śródmieście » ul. Wólczańska

    • 424 930 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Accanto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji Accanto, położonym w samy...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. Plantowa

    Łódź » Bałuty » ul. Plantowa

    • 329 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie bez balkonu o powierzchni 45 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku na wysokim parterze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokojach na podł...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Szafera

    Łódź » Widzew » ul. Szafera

    • 355 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem typu loggia. Lokal o powierzchni użytkowej 38 metrów w pełnym rozkładzie, usytuowany na 10 piętrze w wieżowcu z pięknym widokie...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 335 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Sukiennicza

    Łódź » Bałuty » ul. Sukiennicza

    • 375 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal usytuowany na 9 piętrze w wieżowcu z windą. Mieszkanie przeszło remont w 2023 roku. Wymieniona została ins...

  • Mieszkanie Łódź Koziny ul. J. Długosza

    Łódź » ul. Długosza

    • 325 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 metrów bez balkonu. Lokal usytuowany w niskim bloku na 1 piętrze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne do wprowadzenia. W pokoju na pod...