mieszkanie na sprzedaż
2 kwi 2026

Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Tomasza Judyma

Łódź ul. Judyma
woj. Łódzkie pow. Łódź gm. Łódź
Dodane 1 miesiąc temu, Czwartek, 2 kwiecień 2026 16:50
349 500 zł 43 m2
349 500 zł 43 m2 8 128 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 43 m2
Cena za metr 8 128 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 4
ID oferty K37501281

Opis

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 43 metry. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w niskim bloku na 4 piętrze bez windy. Mieszkanie po remoncie do wprowadzenia. W pokojach na podłodze położone panele na ścianie gładzie. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD, łazienka razem z WC w glazurze i terakocie ( natrysk). Wymieniona została instalacja elektryczna, hydrauliczna. Okna PCV wychodzące na wschód i zachód. Media wszystkie miejskie. Czynsz około 550 zł przy 1 osobie. Lokal posiada Księgę Wieczystą. Mieszkanie zostało zrobione i wykończone z bardzo dobrych materiałów. Blok zadbany , ocieplony. Okolica bardzo spokojna, dużo miejsc do parkowania dla mieszkańców, wokoło tereny zielone parki, sklepy, szkoła, przedszkole, basen, komunikacja miejska. Doskonały i szybki dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację. KONTAKT EWA Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 279577
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 43 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Łódź, ul. Judyma
  • Mieszkanie położone na 4 piętrze
  • Data dodania: 2026-04-02
  • Data aktualizacji: 2026-04-02
  • ID ogłoszenia: K37501281
  • Źródło: Dona-Dom
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Łódź, cena: od 297 075 do 401 925 zł, powierzchnia: od 37 do 50 m2