• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niegowoniczki
  • Celiny
  • Wilków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Mieszkanie Łódź Radogoszcz ul. Liściasta

    Łódź » ul. Liściasta

    • 479 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania nowocześnie urządzony apartament w kameralnym budynku na Radogoszczu. Inwestycja oddany do użytku w 2024r., teren ogrodzony. Apartament o pow.37m2, usytuowane na 2-p...

  • Mieszkanie Łódź Doły ul. Chryzantem

    Łódź » ul. Chryzantem

    • 280 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 34 metrów. Lokal usytuowany na parterze w wieżowcu. Mieszkanie z balkonem, obecnie jest zabudowany z oknem i pełni funkc...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Rojna

    Łódź » ul. Rojna

    • 325 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 37 metrów. Lokal położony w dzielnicy Teofilów na 4 piętrze w niskim bloku bez windy. Mieszkanie po remoncie,...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Żabieniec ul. Plantowa

    Łódź » Bałuty » ul. Plantowa

    • 349 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie bez balkonu o powierzchni 45 metrów. Lokal usytuowany w niskim bloku na wysokim parterze. Mieszkanie ciepłe, słoneczne. W pokojach na podł...

  • Mieszkanie Łódź Retkinia ul. Sprinterów

    Łódź » ul. Sprinterów

    • 358 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z dużym balkonem loggia .Lokal usytuowany w niskim bloku na 1 piętrze. W pokojach na podłodze terakota na ścianie gładzie, k...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Doły ul. Strykowska

    Łódź » Bałuty » ul. Strykowska

    • 355 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowe mieszkanie o pow. 38,64m2, usytuowane na 3-piętrze (winda) bez balkonu, w nowym apartamentowcu z 2022r. Mieszkanie składa się z dużego pomieszczenia z aneksem kuchennym, możli...

  • Mieszkanie Łódź Centrum ul. H. Sienkiewicza

    Łódź » ul. Sienkiewicza

    • 350 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 38 metrów. Lokal położony w samym centrum miasta w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie ustawne w pełnym rozkładzie, w pokojac...

  • Mieszkanie Łódź Teofilów ul. Traktorowa

    Łódź » ul. Traktorowa

    • 339 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Teofilów w wieżowcu na 1 piętrze. Mieszkanie po remoncie. W pokojach położone na podł...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Polesie, Retkinia ul. ks. Kardynała Stefana Wyszy...

    Łódź » Polesie » skwer Skwer Prymasa Tysiąclecia ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

    • 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Do wynajęcia wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 42,42m2, usytuowane na 9-piętrze w bloku na os. Retkinia. Mieszkanie w dobrym stanie, zadbane i wyposażone. W pokoj...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Bałuty ul. Mokra

    Łódź » Bałuty » ul. Mokra

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie z balkonem. Lokal położony w dzielnicy Bałuty na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie generalnym. Wymieniona została c...

• 1 700 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

• Mieszkanie Łódź Widzew ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » inne Most marsz. Józefa Piłsudskiego

    • 1 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Apartamenty Piłsudskiego w Łodziprzy al. Piłsudskiego 98B.Lokal znajduje się na 3 pięt...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Bałuty, Wielkopolska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Łódź-Bałuty, Bałuty, Wielkopolska

    Łódź

    • 285 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Wielkopolska. Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie. ROZKŁAD: sypialnia...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska
    1 / 6
    Mieszkanie Łódź Łódź-Polesie, Łódź-Polesie, Gdańska

    Łódź

    • 470 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie w ładnej, zrewitalizowanej kamienicy w centrum miasta. Remont budynku obejmował elewacje, klatki schodowe, podwórko, a także wymianę wszystkich instalacji,...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Uniwersytecka
    1 / 7
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Uniwersytecka

    Łódź

    • 320 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,52m2 w doskonałej lokalizacji- ul. Uniwersytecka! Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie w dobrym stanie, d...

  • sprzedam mieszkanie
    sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 440 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    sprzedam mieszkanie własnościowe M-3, o pow. 45 m2, rozkładowe wschód - zachód. bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum rozrywkowo-handlowego Manufaktura. W okolicy markety z każ...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Turoszowska
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Turoszowska

    Łódź

    • 358 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Contact me should you need more information in English Opiekun oferty: Kacper Kurczak tel. 602?101?602 Cena mieszkania z wyposażeniem: 365 000zł Otoczenie nieruchomości: Mieszkan...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Zgierska

    Łódź » Bałuty » ul. Zgierska

    • 270 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, które idealnie nadaje się dla studentów, par...

  • Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty
    1 / 13
    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Łódź Bałuty

    Łódź

    • 299 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Mam do zaoferowania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z lat 70, w bliskim pobliżu Manufaktury, idealne dla pary lub singla. Prezentowana nierucho...

  • Apartament z Miejscem w Garażu Super
    1 / 11
    Apartament z Miejscem w Garażu Super

    Łódź

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Zarzew. Szybki dojazd do centrum miasta. Apartamentowiec położony przy spokojnej, małej ulicy, brak ruchu samochodowego i pies...