• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łódź
  • Rzgów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu
    1 / 3
    Syndyk sprzeda lokal na Kazimierza Łódź. Gotowy do remontu

    Łódź

    • 301 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 555 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu sygn. akt LD1M/Gup-s/954/2023 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności n...

  • Mieszkanie Łódź Stare Polesie ul. Gustawa Daniłowskiego

    Łódź » Polesie » ul. Daniłowskiego

    • 279 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Jeśli szukasz mieszkania blisko Parku na Zdrowiu, mamy dla Ciebie idealną propozycję! To przestronne mieszkanie o powierzchni 39,88 m² znajduje się w prestiżowej i cichej okolicy Ł...

  • WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem
    1 / 16
    WYNAJĘTE apartament typu m3 w centrum miasta z garażem

    Łódź

    • 2 100 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA DO CZWARTKU 27 02 Uroczy apartament w centrum miasta Widzew Stary/Śródmieście Powierzchnia mieszkania ok 45m Pomieszczenia: # Kuchnia w aneksie z pokojem dziennym...

  • Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL
    Sprzedam mieszkanie 37 m2 - Drewnowska - ATAL

    Łódź

    • 560 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowe 37 m2 dwupokojowe , mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji z dużym balkonem - 4m2 , w nowo oddanym apartamentowcu przy ul. Drewnowskiej 43 .- deweloper...

  • Przytulne M-3 po remoncie 37m2 z balkonem

    Łódź

    • 318 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Dąbrowie o powierzchni 37,2 m2, salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój i balkon z wyposażeniem widocznym na zdjęciach. Miesz...

  • Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3
    1 / 16
    Nowy Apartament, Łódź Śródmieście, ul. Pomorska 45b/3

    Łódź

    • 654 999 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny Apartament na Sprzedaż w Centrum Łodzi Cena: 654 999 zł Metraż: 52,33 m2 Układ: 2 pokoje + balkon Ulica: Pomorska 45/47 Komórka: tak, ok. 3 m2 Forma: Pełna własność, k...

  • Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty
    Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty

    Łódź

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Tylko u nas. NOWA CENA. MIESZKANIE/LOKAL/BIURO/SALON Łódź Bałuty Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie pod wynajem? Lokal usługowy, salon kosmetyczny? A może Twoje nowe biuro? Sam...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. ks.bp. Wincentego Tymieni...

    Łódź » Widzew » ul. Wincentego

    • 1 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49 m2, znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku usytuowanego na Księżym Młynie w inwestycji 'U Scheiblera'. M...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Przybyszewskiego

    Łódź » Widzew » ul. Przybyszewskiego

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia bardzo ładne nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze bloku przy ulicy Przybyszewskiego 211. Osiedle 3 nowych bloków, ogrodzone, na terenie parking. Do wynajęci...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. Marynarska

    Łódź » Bałuty » ul. Marynarska

    • 1 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia duże rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze bloku przy ulicy Marynarskiej 2. Budynek z windą.Teren zamknięty. Możliwość parkowania na terenie zamkniętym. Miesz...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty ul. woronicza

    Łódź » Bałuty » ul. Woronicza

    • 1 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Woronicza. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Opłaty: 1300 zł + 400 zł administracja + prąd,gaz,woda wg. licznik...

  • Zgrabne m3 z balkonem r pierwotny Łódź Bałuty
    1 / 9
    Zgrabne m3 z balkonem r pierwotny Łódź Bałuty

    Łódź

    • 327 500 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Zgrabne dwupokojowe mieszkanie z balkonem od znanego dewelopera na zamieszkałym i zielonym osiedlu Łódź Bałuty Powierzchnia: 38.07m2 Piętro 10 Mieszkanie narożne, okna na dwie s...

  • Kup m2/m3 stan deweloperski nowa inwestycja
    Kup m2/m3 stan deweloperski nowa inwestycja

    Łódź

    • 362 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Do zakupu proponujemy kompaktowe mieszkanie w nowej inwestycji w Łodzi na Polesiu z 2 opcjami zagospodarowania: A. kawalerka z garderobą lub B. mieszkanie 2 - pokojowe (garderob...

  • Ładne mieszkanie z balkonem w zielonej okolicy

    Łódź

    • 370 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy z jednoczesną bliskością centrum Łodzi. Mieszkanie: Na powierzchni ok. 47 m2 znajduje...

  • 2 pokojowe mieszkanie na Chojnach

    Łódź

    • 299 400 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2 pokojowe mieszkanie na Chojnach 1 piętro z balkonem !! Na sprzedaż 2 pokojowe bardzo jasne mieszkanie na Chojnach w doskonałej lokalizacji tuż koło Górna Corner skrzyżowan...

  • 1 / 2
    Łódź-Chojny 45m2 mieszkanie

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Lokalizacja: Łódzkie, Łódź-Chojny Zatorze, Ul Serdeczna 4. ok 45 m2 m Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w XI p. bloku z winda. Doskonała komunikacja (Tramwaje-autobusy). S...

  • Sprzedam mieszkanie M3 na Radogoszczu Zachodzie - do remontu

    Łódź

    • 287 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadam do sprzedania mieszkanie na Radogoszczu Zachodzie, na ul. Motylowej. Metraż mieszkania to 42,42 m2 - mieszkanie do remontu lub jak kto woli własnej aranżacji. Mieszkanie...

  • Mieszkanie rozkładowe, 38,3 m, 2 pokoje, II piętro

    Łódź

    • 298 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie rozkładowe (38,3m2) z balkonem (3x1). Okna PCV. Remont w 2016r (gładzie), II piętro w wieżowcu (blok ocieplony). Mili sąsiedzi. Okolica spokojna. Okolice Pojezierski...

  • Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 9
    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie

    Łódź

    • 1 400 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Łodzi na ul. Wróbla. Mieszkanie jest na II piętrze świeżo po remoncie. Dzięki położeniu mieszkania od strony podwórk...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Częstochowska

    Łódź » Widzew » ul. Częstochowska

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia śliczne 2 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze apartamentowca przy ulicy Częstochowskiej. Teren zamknięty, chroniony. Na terenie ogólnodostępne miejsca parkingowe. Mies...