• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzgów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • Wynajem mieszkania: Pogonowskiego 23
    1 / 4
    Wynajem mieszkania: Pogonowskiego 23

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41 m² – ul. Pogonowskiego 23 (1 piętro, kamienica) Układ: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia / pokój łazienka z prysznicem ogrzewani...

  • Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 329 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 46,54 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 2 piętrze w budynku...

  • 2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura
    1 / 6
    2 pokoje po remoncie balkon Centrum Łodzi Manufaktura

    Łódź

    • 335 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie nowo wyremontowane o powierzchni 54,55 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Próc...

  • Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż
    1 / 10
    Nowoczesne mieszkanie 39,5 m² | Wólczańska 158 | garaż

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Informacje podstawowe: - mieszkanie: 419 000 zł - taniej niż u Dewelopera o 45 000 zł - miejsce postojowe w hali garażowej: 55 000 zł - brak dodatkowych kosztów pośrednika - bez po...

  • Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz
    1 / 11
    Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 45mkw, 2 pokoje, kuchnia,wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna plastikow...

  • 2 pokoje do odświeżenia z ogrzewaniem w Śródmieściu
    1 / 7
    2 pokoje do odświeżenia z ogrzewaniem w Śródmieściu

    Łódź

    • 37 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Prywatna kamienica (Łódź) Mieszkanie 2-pokojowe (43m) ul. Kamińskiego/Pomorska. IIIp. Mieszkanie wymaga odnowienia po poprzednich lokatorach, w lokalu rozprowadzono ogrzewanie ele...

  • 2 pokoje do odnowienia na Bałutach
    1 / 7
    2 pokoje do odnowienia na Bałutach

    Łódź

    • 30 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prywatna Kamienica , Łódż, ul. Bałucki Rynek, IIp. 2 rozkładowe pokoje (45m) do odnowienia po poprzednich lokatorach. Mieszkanie niedawno przeszło remont generalny, wymieniono wsz...

  • 2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz
    1 / 6
    2-pokojowe do re na Górnej - Długoterminowy odroczony czynsz

    Łódź

    • 24 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2- pokojowe (45m) do kapitalnego remontu. Do wymiany okna, drzwi, instalacje itp. Ogrzewanie elektryczne, węglowe lub kominkowe. Na okres remontu tj. do 1 roku najemca...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 54m2 na wynajem - Łódź Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie 54m2 na wynajem - Łódź Centrum

    Łódź

    • 2 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na wynajem, w bloku na 3 piętrze. Blok w samym centrum miasta, osłonięty od ulic kamienicami przy samej ulicy. Mieszkanie ma 54 m2, wnętrza są jasne, generalny remont p...

  • Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz
    1 / 8
    Wynajem mieszkania 39 m2, Drewnowska 43 , Łódz

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia nowe mieszkanie 2- pokojowe 39 m2 - - pokoje niezależne w centrum Łodzi w doskonałej lokalizacji na ulicy Drewnowska 43 . Mieszkanie znajduje się na trzecim p...

  • 2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ
    1 / 5
    2 pokojowe mieszkanie obok Uniwersytetów! OKAZJ

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 395 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Najważniejsze informacje • adres: ul. Stefana Jaracza 102/104 • metraż: 38 m² • balkon • liczba pokoi: 2 • piętro: 2 • świetna lokalizacja pod wynajem, kilka minut do uczelni • mie...

  • Nowoczesne mieszkanie ulica 6-go Sierpnia | garaż

    Łódź » ul. Sierpnia

    • 530 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesne mieszkanie w sercu Łodzi – ul. 6-go Sierpnia | 44 m² | 2 piętro | miejsce parkingoweNa sprzedaż oferuję jasne i funkcj...

  • Nowe mieszkanie ul. Pomorska | 53m2 | VI p.

    Łódź » ul. Pomorska

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Apartamenty Prestige, ul. Pomorska 45B – nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w ŚródmieściuNa sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,07 m², zloka...

  • M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio
    1 / 4
    M3 Super Lokalizacja Radiostacja Śródmieście, Bezpośrednio

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 2 pokoje ok. 15 m2 i 11 m2 nie przechodnie, Osobna kuchnia widna z oknami , Łazienka z wc. Wejścia do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Balkon duży. Ciche bo ni...

  • Mieszkanie 43,19m2
    1 / 12
    Mieszkanie 43,19m2

    Łódź

    • 430 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie własnościowe 2 pokojowe o powierzchni 43,19 m2 w bardzo cichej i doskonałej lokalizacji przy ulicy Strycharskiej w Łodzi. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 R.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 649 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi - ul. Rewolucji 1905 r. 25Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Łodzi -...

  • Jasne, pozytywne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Rydla / Dąb...

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Zapraszam do wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Lucjana Rydla, w Łodzi (Dąbrowa / Górna). Ogłoszenie z pierwszej ręki, bez pośredników. Dostępne od zaraz. Optymis...

  • Mieszkanie Łódź Dąbrowa ul. Łączna

    Łódź » ul. Łączna

    • 1 900 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem.Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51.Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Sk...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Dąbrowa, Łączna
    1 / 15
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Górna Dąbrowa, Łączna

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łodzi na Dąbrowie przy ul. Łącznej 33/51. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Mieczysławy Ćwiklińskiej

    Łódź » Widzew » ul. Ćwiklińskiej

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz 2 pokojowego mieszkania na Widzewie do własnej aranżacji? Ta propozycja jest dla Ciebie.Mieszkanie znajduje się  na parterze w wieżowcu przy ul Ćwiklińskiej. Powierzchnie t...