• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Łódź

(335)
  • 2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie
    1 / 8
    2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego – umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowan...

  • Geometria zysku przy Politechnice
    1 / 14
    Geometria zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 474 552 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Inżynierski model zysku przy Politechnice
    1 / 16
    Inżynierski model zysku przy Politechnice

    Łódź

    • 452 648 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 912 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie
    1 / 5
    DĄBROWSKIEGO 46 - dwa pokoje 37m2 blok z balkonem po remoncie

    Łódź

    • 369 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bezpośrednio! Sprzedam prywatnie mieszkanie na Dąbrowie przy ul. Dąbrowskiego 46 w bloku na 3 piętrze o powierzchni 37m2. Mieszkanie po generalnym remoncie, do pierwszego zamieszka...

  • Puls światła w ceglanym sercu
    1 / 16
    Puls światła w ceglanym sercu

    Łódź

    • 328 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Industrialny puls w ceglanym sercu Mury z 1964 roku nasycone są autentycznym, fabrycznym rytmem Łodzi. Poczuj energię miejsca, gdzie solidna cegła spotyka się z bliskością wielkom...

  • 2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi
    1 / 12
    2 pokoje, nowe 2024, blisko centrum Łodzi

    Łódź

    • 2 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy do wynajmu komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,37 m², położone na 1. piętrze w nowym, 10-piętrowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej na Polesiu w Łodzi...

  • Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa
    1 / 16
    Scenariusz z Zachodniej: Twoja nowa enklawa

    Łódź

    • 307 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Słyszysz rytm miasta, który milknie tuż za progiem Twojego nowego terytorium. To nie jest zwykłe mieszkanie, to czysta karta czekająca na Twój autorski scenariusz. Trzecie piętro w...

  • Cisza ma swój adres.
    1 / 15
    Cisza ma swój adres.

    Łódź

    • 475 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź
    1 / 16
    Luksus światła: 2 pokoje, 2 balkony,parking | Łódź

    Łódź

    • 535 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Spektakl światła i przestrzeni na Polesiu Wyobraź sobie moment, gdy słońce powoli osiada na horyzoncie. Ciepły, pomarańczowy blask wypełnia Twój salon, tworząc intymną atmosferę s...

  • Twoja bezpieczna przystań nad miastem
    1 / 16
    Twoja bezpieczna przystań nad miastem

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Wspomnij dreszcz wolności, gdy Tomek Sawyer patrzył z góry na nurt rzeki Missisipi. To mieszkanie na dziewiątym piętrze oferuje identyczną perspektywę, gdzie nikt nie zagląda Ci w...

  • Wynajme mieszkanie od września
    1 / 11
    Wynajme mieszkanie od września

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajme od 26.08.2026 duze ,jasne,dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta blisko Manufaktury(5min spacerem),parking strzeżony w cenie najmu,koszty eksploatacyjne(prad i gaz)w...

  • Czysto pewnie i z charakterem
    1 / 15
    Czysto pewnie i z charakterem

    Łódź

    • 340 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie miejsce, gdzie po przekroczeniu bramy osiedla miejski zgiełk nagle cichnie, a Ty wchodzisz do bezpiecznej, zielonej enklawy. To nie jest kolejny anonimowy blok – to T...

  • Twoja zielona enklawa blisko centrum
    1 / 16
    Twoja zielona enklawa blisko centrum

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    To mieszkanie to prawdziwy "diament do oszlifowania". Ma wszystko, czego nie da się dokupić: genialną lokalizację, bezpieczeństwo i spokój, a całą resztę zaprojektujesz dokładnie t...

  • Nowe mieszkanie na sprzedaż

    Łódź » Śródmieście » ul. Sierpnia

    • 430 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Murapol Agosto | 2 pokoje | Balkon | Południe | Centrum ŁodziNowoczesność, światło i świetna lokalizacja – to mieszkanie łączy wszystko, czego dziś szukają zarówno klienci indywidu...

  • Al. 1 Maja 42/44, Polesie, 2 pokoje, mp.
    1 / 9
    Al. 1 Maja 42/44, Polesie, 2 pokoje, mp.

    Łódź

    • 1 640 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-15 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy Al. 1 Maja 42/44 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim, w świetnej lokalizacji blisko Manufaktury...

  • Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie
    1 / 16
    Wyjątkowy open space - mieszkanie na Manhattanie

    Łódź

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Z przyjemnością prezentuje państwu klimatyczne mieszkanie w sercu miasta na łódzkim Manhattanie. Piotrkowska - deptak 1 minuta. Mieszkanie usytuowane na 17 ostatnim piętrze. Z oki...

  • Bałucka Enklawa: Twój Własny Hotel California
    1 / 16
    Bałucka Enklawa: Twój Własny Hotel California

    Łódź

    • 279 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie bez Anioła
    1 / 16
    Mieszkanie bez Anioła

    Łódź

    • 360 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W serialowych blokach przy Alternatywy 4 lokatorzy walczyli z usterkami, kolejkami i wszechobecną inwigilacją dozorcy Anioła. Ty możesz zapomnieć o tych scenariuszach, bo na łódzk...

  • Tajemniczy Ogród przy Marysińskiej– cisza i spokój
    1 / 16
    Tajemniczy Ogród przy Marysińskiej– cisza i spokój

    Łódź

    • 389 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Czy marzyłeś kiedyś o miejscu, w którym czas zwalnia, a zgiełk miasta cichnie tuż za progiem Twojego domu? Mary Mary z klasycznej powieści odkryła swój azyl za wysokim murem, a Ty...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana
    Mieszkanie Łódź Widzew, Kilińskiego Jana

    Łódź

    • 419 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 325 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty: Agnieszka Młynarczyk tel. [tel] Szukasz balansu między wielkomiejskim stylem życia a chwilą wytchnienia na świeżym powietrzu? Masz dość czekania na koniec budowy? T...