• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 958)
  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 1 650 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 2 100 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni...

  • Działka budowlana Milanowek Polesie
    1 / 4
    Działka budowlana Milanowek Polesie

    Milanówek

    • 1 950 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe
    1 / 4
    Działka Grodzisk Mazowiecki Kłudno Nowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 12 450 000 zł cena
    • 49 800 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno - budowlana usytuowana w miejscowości Kłudno Nowe ok. 5 km. od Grodziska Mazowieckiego i ok. 2 km od węzła autostradowego A-2 . Nieruchomość w kształcie regularnego p...

  • Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję
    Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję

    Urzut

    • 4 620 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 1,54 HA. nr działki 50 Działka budowlana inwestycyjna w Gminie Nadarzyn. Media: woda, prąd...

  • Wynajmę dom 3-piętrowy z opcją hali i biura

    Złotokłos

    • 6 800 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom od 1 listopada ( w trakcie odświeżania ) 3 piętrowy plus hala z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma wejściami. Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • Nowo urządzone mieszkanie 50 m² do wynajęcia w niezależnym

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 790 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Distęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 6577 m2 Radonie z MPZP

    Radonie

    • 880 000 zł cena
    • 6 577 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6577 m2 w miejscowości Radonie gmina Grodzisk Mazowiecki.Działka o powierchni 6577 m2 składa się z dwóch działek ewidencyjnych i każda...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 314 000 zł cena
    • 1 568 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękne działki budowlane o powierzchniach ok. 1500m2 w fantastycznym miejscu. Działki budowlane, każda ok. 1500 m2 położone w sąsiedztwie lasu. (Ustala się...

  • Działka budowlana Żabia Wola Żelechów
    Działka budowlana Żabia Wola Żelechów

    Żabia Wola

    • 419 650 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Żelechów śliczne działki budowlane blisko centrum miejscowości i zjazdu na S-8 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane po 1199, 1165 m2 w kształtach prostokątów. Działki poł...

  • Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 10
    Dom Odrano-Wola gm. Grodzisk Mazowiecki

    Odrano-Wola

    • 1 600 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w cichej, zielonej okolicy na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz możliwością zamieszkania dwóch rodzi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Stara Iwiczna rynek pierwotny ul. Tukanów

    Stara Iwiczna » ul. Tukanów

    • 844 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z opcją wykończenia o powierzchni 56,3 m2 z ogródkiem 54 m2, zlokalizowane przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, po...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Janki

    • 32 850 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dominik Gryz ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA
    1 / 7
    SEGMENT ŚRODKOWY DO WYKOŃCZENIA

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 350 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 6 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Oferta sprzedaży dotyczy sprzedaży budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położony w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Hallera. Powierzchnia działki 300m2. Właściciel każdego...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 4 865 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. TARGOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - HALA, MAGAZYN, BI...

  • wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu
    1 / 5
    wynajmę halę z biurem razem 520m2 w dobrym miejscu

    Milanówek

    • 20 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM na składowanie różnego typu hurtownie np:okien i drzwi,medyczną itp. Lokalizacja: Chrzanów Mały , Grodzisk Mazowiecki, 3.5km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd drogami pub...

  • Urocza działka blisko lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 520 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 537 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne waru...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...