• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 958)
  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...

  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 508 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przemysłowy objęty MPZP. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 15m.Media miejskie: woda, prąd.Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu...

  • Niedroga działka przemysłowo/usługowa Nadarzyn

    Walendów

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania usługi/przemysł UP.Powierzchnia biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 12m.W drodze dostępne wszystkie media woda, prąd, gaz i...

  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Nadarzyn dz. usługowa super lokalizacja⭐⭐⭐⭐⭐

    Kajetany » pl. Po Farze

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód.Możliwość zabudowy 50%.Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej.Odległość od w...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Oddział

    • 1 920 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami.Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min.Wymiary ok 120x50.Powierzchnia zabudowy do 70%.Możliwa...

  • Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • N O W A CENA! Bliżniak 138,5m2 SUPER LOKALIZACJA

    Rybie

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka o powierzchni 138 m2 w miejscowości Raszyn-Rybie. Dom położony na działce 253 m2. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni z...

  • Rusiec - działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Rusiec - działka niedaleko lasu

    Rusiec

    • 675 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy....

  • Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny dochodowy

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek w części usługowy (byłe gabinety medyczne), a w części mieszkalny, po kapitalnym remoncie w 2007r, modernizowany wielokrotnie w późniejszych latach, działka zadrzewiona, dw...

  • Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka siedliskowa Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 750 000 zł cena
    • 13 323 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ojrzanów piękna działka siedliskowa - na sprzedaż. Działka siedliskowa o powierzchni 13.323 m2 z odrolnioną częścią 3000m2.ści Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu....

  • Sprzedam super działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam super działkę budowlaną

    Młochów

    • 485 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo fajną działkę budowlaną w Młochowie gmina Nadarzyn powiat pruszkowski 1000m2,. Świetna okolica, blisko przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, biblioteka, pięk...

  • Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!
    1 / 8
    Działka budowlana1300m Zalesie gm.Żabia Wola Bezpośrednio!!!

    Zalesie

    • 440 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlaną o powierzchni 1300 m² w miejscowości Zalesie ul Usługowa gmina Żabia Wola Nr. ewidencyjny działki 198 Działka prostokątna o wymiarach: szerokość 26m, d...

  • Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa
    1 / 7
    Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa

    Opacz Mała

    • 4 448 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. IRYSOWA/CZYSTA. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - SKŁAD, HALA...

  • Lokal użytkowy Błonie
    1 / 5
    Lokal użytkowy Błonie

    Błonie

    • 2 760 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, t...

  • Teren inwestycyjny - Łady Gmina Raszyn
    1 / 11
    Teren inwestycyjny - Łady Gmina Raszyn

    Łady

    • 720 zł cena
    • 9 613 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 157/13 Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Polecam sprawdzić dokładną lokalizację na raszyn.e-mapa.net Zapraszam do kontaktu. W...

  • Działka Budowlana Łady/Raszyn 4300 mkw. z zabudowaniami.
    1 / 11
    Działka Budowlana Łady/Raszyn 4300 mkw. z zabudowaniami.

    Łady

    • 720 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka: (nr 90) o powierzchni 4300 mkw. (z domem) w miejscowości Łady gm. Raszyn. Istnieje możliwość wydzielenia działki ok. 2400 mkw. z działki...

  • Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2
    1 / 11
    Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron drogą gminna ulica bakali...