• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 958)
  • 1 / 4
    Budowlana z pięknymi drzewami | Media | Mpzp | LUX

    Siestrzeń

    • 429 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka z pięknym drzewostanem – idealna pod Twój wymarzony dom!Siestrzeń, gm. Żabia Wola | 1,7 km od Książenic | szybki dojazd do WarszawyZ przyjemnością prezentujemy wyj...

  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • Wynajem pokoju - Złotokłos

    Złotokłos

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę pokój za kwotę 1200 zł w domu 3 piętrowym plus halę z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma niezależnymi wejściami . Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne powierzchnie
    1 / 9
    Lokale biurowe na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej - różne...

    Stara Iwiczna

    • 3 420 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale, na pograniczu Piaseczna i Starej Iwicznej. Teren zamknięty, ochrona. Na korytarzu og...

  • Wynajmę stanowisko manicure
    Wynajmę stanowisko manicure

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Podnajmę stanowisko manicure – Grodzisk Mazowiecki Podnajmę stanowisko do manicure w salonie fryzjerskim w Grodzisku Mazowieckim. Praca w miłej i spokojnej atmosferze. Oferuję:...

  • wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int
    1 / 7
    wynajmę lokal uzytkowy 300m2 z witryną na sklep hurownię int

    Milanówek

    • 5 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę lokal wielkości 300 m2 na piętrze w bardzo dobrej lokalizacji wysokości 3.5m,Lokal ogrzewany gazem,na podłodze płytki,łazienka witryna ,drzwi wejsciowe na paletę,okazyjna c...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal 56m handlowo-usługowy
    1 / 9
    Lokal 56m handlowo-usługowy

    Grodzisk Mazowiecki

    • 610 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 893 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Witam Oferuje do sprzedania lokal handlowo-usługowe o powierzchni 56m na parterze . Lokale znajdują się w Grodzisku Mazowieckim ul. Elizy Orzeszkowej 8 przy chodniku , posiada po...

  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...

  • Działka usługowa Radziejowice
    1 / 15
    Działka usługowa Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Dom Radziejowice
    1 / 15
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 41 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• wynajmę samod budynek siła parking każda hurtownia Pruszków
    1 / 12
    wynajmę samod budynek siła parking każda hurtownia Pruszków

    Pruszków

    • 16 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK OGRODZONY PARKING NA RECHABILITACJĘ HURTOWNIĘ DRZWI I OKIEN, EWENTUALNIE PODOBNA CICHĄ SPOKOJNĄ DZIAŁALNOŚĆ Centrum Pruszkowa OKAZJA!!! budynekposiada...

  • Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś
    Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,...

  • Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m
    1 / 10
    Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m

    Błonie

    • 899 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Agencja DOMi. Błonie ul. Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Błonie nowe domy do sprzedaży. OFERTA DEWELOPERSKA (Klient KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!). Agencja DOMi zaprasza do zapozna...

  • Działka wśród nowej zabudowy
    1 / 8
    Działka wśród nowej zabudowy

    Rusiec

    • 395 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu. Kształt prostokąta o wymiarach 43,6 x 22,94, dojazd drogą utwardzoną, udział w drodze w cenie działki, media - prąd n...

  • Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Działka niedaleko lasu, dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 480 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 27,03 x 37. Dojazd drogą ut...

  • Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji
    1 / 16
    Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji

    Międzyborów

    • 2 200 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 6 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAM do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo wygodny, świetnie położony dom w Międzyborowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym p...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Żółwin

    • 510 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 526 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 971m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt  prostokąta o wymiarach 33,8 x 28,73, dojazd utwardzony, media - prąd na działce, wodociąg i gaz w drodze, dostępna k...

  • Działka w malowniczej okolicy
    1 / 7
    Działka w malowniczej okolicy

    Jastrzębnik

    • 325 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek utwar...