• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 957)
  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 530 000 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 335 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Adamowizna - duża działka budowlana 1584 m2 blisko Grodziska Mazowieckiego - na sprzedaż. Piękna działka 1584m2 o wymiarach :27x57. Objęta MPZP, który przewiduje dla niej z...

  • Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2
    1 / 7
    Działka usługowa, inwestycyjna w Milanówku k/W-wy blisko A2

    Milanówek

    • 3 600 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SPRZEDAM, WYDZIERŻAWIĘ, WYNAJMĘ, PRZYSTĄPIĘ DO WSPÓŁPRACY. Działka ma powierzchnię ok. 12 tys. m2 ( 1,2 ha ) w Milanówku ul. Królewska 3 – przedłużenie Al. Jerozolimskich z Warsz...

  • Mieszkanie Lesznowola ul.

    Lesznowola

    • 1 250 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nie przegap tej wyjątkowej oferty! Mieszkanie z dużym ogrodem! NOWE, przestronne mieszkanie w urokliwej podwarszawskiej Lesznowoli, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodzin z d...

  • Działka budowlana Jaktorów Chylice
    1 / 8
    Działka budowlana Jaktorów Chylice

    Jaktorów

    • 420 000 zł cena
    • 1 622 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Chylice gm. Jaktorów. Działka o pow. 1622 m2 ma kształt trapezu. Dłuższym bokiem przylega do dojazdowej drogi gruntowej. Na działce j...

  • Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Ojrzanów

    Żabia Wola

    • 500 280 zł cena
    • 2 274 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 2300 m2 w Ojrzanowie, gm. Żabia Wola. Narożna o szerokości 30x77metrów. W okolicy nowa zabudowa, media takie jak prąd, woda, gaz w ulicy bezpośrednio przy dział...

  • Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Dawidy gm. Raszyn,

    Dawidy

    • 22 500 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

     HALA MAGAZYNOWA 550 m² Z BIUREM - DAWIDY | DOSTĘPNOŚĆ 06.2026 BEZ PROWIZJI Oferujemy do wynajęcia halę magazynową o łącznej powierzchni 550 m², z wydzieloną częścią biurową ok. 5...

  • Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn
    1 / 8
    Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 480 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/18 o powierzchni 1072 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Czarny Las, z bezpośrednim dostępem do ni...

  • Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka
    1 / 13
    Rezydencja z basenem – Stara Magdalenka

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 7 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu wyjątkową rezydencję w Starej Magdalence – prestiżowej, zielonej enklawie zaledwie kilkanaście minut od centrum Warszawy. To miejsce, w którym przestrzeń, luksus...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów
    1 / 9
    Budynek 1300m2 Usługowo-Biurowy Centrum Brwinów

    Brwinów

    • 4 490 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do Sprzedaży obiekt w centrum miasta. Budynek biurowo-usługowy w centrum Brwinowa, tuż obok stacji kolejowej i na...

  • Witryna Grodzisk
    1 / 2
    Witryna Grodzisk

    Grodzisk Mazowiecki

    • 5 499 999 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do sprzedania doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego - najmocniej rozwijającej się w g...

  • Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice
    1 / 5
    Działka budowlana Zboiska gm. Radziejowice

    Zboiska

    • 137 800 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1148 m2 położona w miejscowości Zboiska gm.Radziejowice. Wymiary działki 23x 50 m, lekko oddalona od drogi asfaltowej, z dobrym dojazdem. W drod...

  • Działka Janczewice ul. Jedwabna

    Janczewice » ul. Jedwabna

    • 760 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,W świecie, gdzie każdy chce „blisko, ale cicho”, ta działka gra pierwsze skrzypce. Janczewice, ul. Jedwabna - kameralna enklawa pomiędzy Magdalenką, Lesznowolą i Pia...

  • Dom Nadarzyn,
    1 / 15
    Dom Nadarzyn,

    Nadarzyn

    • 1 480 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce. Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie...

  • Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja
    Działka budowlana 1000m2 Blisko Julinka super lokalizacja

    Zaborówek

    • 420 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam ! Posiadam do sprzedania działkę budowlaną 1000m2 z możliwością powiększenia powierzchni nawet do 2500m2 w Miejscowości Zaborówek gmina Leszno woj. Mazowieckie. cena za 1 met...

  • studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki
    1 / 3
    studio do wynajęcia Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 600 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Umowa okazjonalna na rok, ja płacę za notariusza. Cena 1600 zł plus opłaty wg zużycia z podliczników za wodę, prąd i * 250zł m-cznie ogrzewanie. Oddzielna łazienka, osobne wejście...

  • Lokal biurowo- uslugowy
    1 / 2
    Lokal biurowo- uslugowy

    Lesznowola

    • 4 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowo usługowy. Ul. Gminna 43

  • Działka Kotorydz ul. Tarczyńska

    Kotorydz » ul. Tarczyńska

    • 449 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Państwu działkę budowlaną oddaloną od Okęcia ok 18 km. Błyskawiczny dojazd do Warszawy zapewnia trasa szybkiego ruchu S7, oddalona o 2 km od działki.Z przyłączy na działce...

  • Dom Tarczyn rynek pierwotny ul.

    Tarczyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 7 771 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem.Parter:- kotłownia - salon z otwartą kuchnią i wyspą- ła...

  • Działka Tarczyn ul. Wąska

    Tarczyn » ul. Wąska

    • 499 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media  ( prąd gaz, woda, kanalizacja ).Powierzchnia  918 m2, wymiary 22 x 42 m.Wed...

  • Dom Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w cenie działki. - do negocjacjiPolecam budynek wolnostojący o powierzchni 160 m2, na dużej działce o powierzchni 1940 m2 i dużą ponad 300 m2 murowaną stodołą.W związku z dużą...