• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 6
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 40 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolnostojący budynek biurowo-magazynowy zlokalizowany w rejonie Al. Jerozolimskich, Warszawy, Pruszkowa o powierzchni ok. 1700 m2. Powierzchnia biurowa ok. 800 m2: po ok. 280 m2 -...

  • Dom Milanówek
    1 / 3
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom blisko centrum Milanówka. Idealny na instytucję, działalność biurową, przedszkole.... Powierzchnia 200 m kw, 5 pomieszczeń, łazienka, WC. Podjazd wykostkowany z mi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 13 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Duży, przestronny i komfortowy dom o pow. 312 m kw, usytuowany na ładnej działce o pow. 2500 m kw w Grodzisku Mazowieckim. Na parterze salon połączony z ku...

  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 8
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 14 877 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania obiekt warsztatowy o powierzchni użytkowej 121 metrów kwadratowych, na działce o powierzchni 4024metry kwadratowe, z...

  • Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chrzanów Mały

    • 1 081 000 zł cena
    • 10 810 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przeznaczony pod budownictwo wielorodzinne np. segmenty.Na pograniczu Milanówka i Grodziska Maz. Plany zagosp. przestrzennego uwzględniają podciągnięcie medii i drogi dojazdo...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 4
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 4 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy do wynajęcia o powierzchni 110m zlokalizowany przy trasie Warszawa-Pruszków. Lokal znajduje się na piętrze i składa się z : dużego pomieszczenia do aranżacji (100m),...

  • Działka Urzut gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka Urzut gm. Nadarzyn

    Urzut

    • 2 002 070 zł cena
    • 10 822 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow.10822m2.Podzielona na 10 działek o pow od 950m2 do 2000m2 Plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz szeregową.Cena za metr 1...

  • Działka Żółwin gm. Brwinów
    Działka Żółwin gm. Brwinów

    Żółwin

    • 600 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-Działka o pow.5000 m2, z przeznaczeniem pod sport i rekreacje. Położona w Żółwinie kolo Podkowy Leśne, przy osiedlu o zabudowie willowej. Doskonałe miejsce na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 21 924 zł cena
    • 756 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mamy do wynajęci piękną nową halę magazynową o powierzchni 756 m2, wysokość 7m, do tego biura 234 m2, wysokość 2,5 m. Obiekt oddany zimą 2008r. Obiekt zbudowany w nowej technologii...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 10 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka o pow. 2,5439 ha w Grodzisku Mazowieckim, usytuowana w okolicy WKD Nadarzyńska. W studium zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako działka pod...

  • Działka Budy Zosine gm. Jaktorów
    1 / 3
    Działka Budy Zosine gm. Jaktorów

    Budy Zosine

    • 175 000 zł cena
    • 4 358 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza, foremna działka o powierzchni 4358 m2, a wymiarach ok. 79 x 52 m, z wydanymi warunkami zabudowy dla domu jednorodzinnego oraz budynku gospodarczego, położona przy drodz...

  • Działka Błonie
    Działka Błonie

    Błonie

    • 4 100 000 zł cena
    • 38 854 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Działka inwestycyjna położona w Błoniu przy trasie poznańskiej. Działka przygotowana jest do budowy domów jednorodzinnych, budynku usługowo - handlowego oraz...

  • Działka Nowa Pułapina gm. Baranów
    Działka Nowa Pułapina gm. Baranów

    Nowa Pułapina

    • 1 100 000 zł cena
    • 35 700 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 3.57 ha. Woda i energia przy działce. Działka usytuowana przy drodze utwardzonej przy trasie Szymanów - Teresin, działka może być przeznaczona pod inwestycje, na dł...

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 253 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Ekskluzywna działka o powierzchni 1680m2, a wymiarach 80x21m, narożna, ogrodzona z dwóch stron, równa i sucha, położona przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 007 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 2 878 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o powierzchni 3300 m2 z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym położona w dobrym punkcie pod Grodziskiem Mazowieckim. Obecnie na działce znajduje się murowany i otynkowany b...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 752 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do sprzedania obiekt 240m2 składający się z partetu, gdzie mieści się lokal usługowo-handlowy o powierzchni 120m2 zlokalizowany na parterze w centrum Grodziska Mazowieckiego w sąsi...

  • Działka Janki gm. Raszyn
    1 / 2
    Działka Janki gm. Raszyn

    Janki

    • 10 300 000 zł cena
    • 22 900 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- 23,000m2 - około 449,78zł za metr kwadratowy działki budowlanej! Działka składająca się z dwóch działek odpowiednio - 13,000m2 (wymiary 200x65metrów) oraz...

  • Lokal użytkowy Milanówek
    Lokal użytkowy Milanówek

    Milanówek

    • 3 500 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Lokal o pow. 125m2 położony na pierwszym piętrze w budynku 1-piętrowym zlokalizowanym przy głównej ulicy w Milanówku. Lokal w trakcie wykańczania, istnieje w...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 7
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 12 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa, spełniająca najwyższe standardy techniczne. Hala pow. 800mkw. (cena 12000 zł/mies.) + biuro pow.180m...

  • Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Lokal użytkowy Marynin gm. Grodzisk Mazowiecki

    Marynin

    • 3 000 000 zł cena
    • 720 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Działka o pow.4515 m2. (kostka Bauma) miejsca parkingowe. Teren owietlony,ogrodzony,ogrodzenie metalowe. Budynek magazynowo- biurowy jest obiektem wolno stojacym wykonanym z konstr...