• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 800 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Lokal użytkowy w centrum Grodziska Mazowieckiego, idealny na gabinet lekarski, dentystyczny... Składa się z pokoju o pow. 15 m kw, poczekalni, łazienki dla...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 3
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 8 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wolnostojący budynek zlokalizowany w rejonie Al. Jerozolimskich, Warszawy, Pruszkowa o powierzchni 70 m2 + poddasze do adaptacji. Parking na ok. 30 samochodów. Media - prąd, kanali...

  • Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki

    Radonie

    • 2 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka rolna z możliwością odrolnienia 20 000m2 z możliwością wydzielenia działek po 3000m2 (po 120 zł/m2) . Możliwość przekształcenia na działkę inwestycyjną.Obiekt zloka...

  • Działka Błonie
    Działka Błonie

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!!ZŁÓŻ OFERTĘ!!! Działka inwestycyjna POD SUPERMARKET,MAGAZYNY ,STACJĘ BENZYNOWĄ,MYJNIĘ USŁUGI MOTORYZACYJNE- POLECAM -WARTO DOBRA LOKALIZACJA! Numer oferty...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 21 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn do wynajęcia o pow. 840m2 cały serwis,+pow.biurowa do obsługi magazynu ok.30m2 teren utwardzony, magazyn przystosowany do rozładunku Tirów, posiada automatyczne przesówane...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 9
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 29 520 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia powierzchnia magazynowa, usytuowana w Pruszkowie, rozmieszczona w 3 halach magazynowych. Jedna hala - 1000m kwadratow...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 5
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 3 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w piwnicy w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Brak tynków. Lokal godny polecenia. Cena najmu - 3 000 zł...

  • Dom Błonie
    Dom Błonie

    Błonie

    • 1 500 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 240 m2 z 2012 r., położony na działce o pow. 1800 m2 przy trasie przelotowej w Błoniu. Przed domem stoi budynek gospodarczy z 1998 r. o powierzchni ok. 250 m2, k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Pruszków
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 4 500 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 3 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny zabytkowy pałacyk w bliskiej granicy Pruszkowa. Budynek wybudowany w 1908 roku został wpisany do rejestrów zabytków 01.09.2011 roku. Rezydencja posiada 3 kondy...

  • Działka Milanówek
    Działka Milanówek

    Milanówek

    • 449 000 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, ogrodzona działka budowlana o pow. 1531m2, kształtem przypominająca prostokąt, położona w centrum Milanówka w dzielnicy willowej. Media: energia, woda, gaz w ulicy, k...

  • Działka gospodarstwo Gole gm. Baranów
    1 / 9
    Działka gospodarstwo Gole gm. Baranów

    Gole

    • 450 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do sprzedania gospodarstwo rolne o powierzchni 1,13 ha położone w malowniczej okolicy w obrębie Gminy Baranów. Na ogrodzonej działce o powierzchni 2800 m2 zn...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 669 000 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy na siedmiolokalowy budynek mieszkalny w Grodzisku Mazowieckim, w rejonie osiedla WKD Okrężna. Pow. 3037 m kw. Wokół nowo powstająca zabudowa...

  • Lokal użytkowy Brwinów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Brwinów

    Brwinów

    • 1 850 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 4 205 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    4-kondygnacyjny lokal usługowo-handlowy w rejonie Brwinowa, Podkowy Leśnej, Owczarnii - bardzo dobra lokalizacja. Media: prąd, gaz, woda miejska, kanalizacja. Lokal z otynkowanymi...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 5
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 28 290 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1550m kwadratowych, na co składają się 3 segm...

  • Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 900 000 zł cena
    • 55 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!! Gospodarstwo rolne o pow. 5,52 ha z różnorakim drzewostanem i małym stawem. Na działce znajduje się ładny piętrowy dom 215m2, zbudowany w 1992r. Dom posi...

  • Działka Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 490 000 zł cena
    • 4 443 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl działka 4443m2 w okolicy Ożarowa. Według planu zagospodarowania przestrzennego działka pod zabudowe usługową, obiekty produkcyjn...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji - możliwość płatności w ratach - raty do uzgodnienia. B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Dom Milanówek
    1 / 2
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 3 900 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękna, komfortowa rezydencja położona w Milanówku na działce o pow.3150 m2 w bardzo kameralnej okolicy, wśród elitarnego sąsiedztwa. W okolicy dużo zieleni, las, dojazd drogą a...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 750 000 zł cena
    • 535 m2 powierzchnia
    • 1 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ogrodzona działka o pow. 770 m2 z dwoma wjazdami, zabudowana 10-pokojowym domem o pow. 535 m2 w stanie deweloperskim, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ze względu...

  • Dom Międzyborów gm. Jaktorów
    1 / 9
    Dom Międzyborów gm. Jaktorów

    Międzyborów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom parterowy, zbudowany z najwyższej klasy materiałów, położony w doskonałej lokalizacji, na terenie przyrodniczo chronionym. W skład domu wchodzi: salon połączony z jadalnią...