• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 143 559 zł cena
    • 4 669 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl działka bez planu zagospodarowania terenu, z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Holendrach Baranowskich o powierz...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 990 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka o powierzchni 1 ha, rolno-inwestycyjna (klasa ziemi IV i V), z możliwością podzielenia na mniejsze w dzielnicy Łąki . Działka z dwóch stron przylega do ulic. Wszystk...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 350 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Sprzedam mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego ,osiedle XX-lecia.Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z trzech pokoi,widnej kuchni,łaz...

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 150 000 zł cena
    • 1 741 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka rolna z warunkami zabudowy. Powierzchnia 1741m2. Szerokość 66m. Uzbrojona w prąd. Gaz i wodociąg w odległości 70m. Kanalizacja będzie doprowadzona w...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 1 638 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 1638m2 przeznaczona pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną, szeregową. Położona w atrakcyjnej lokalizacji, z sąsiedztwem...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    1 / 9
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 73 800 zł cena
    • 2 450 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia nowo wybudowany obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni 2450m kwadratowych, na które składa się 1800m kwadr...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Lokal użytkowy w centrum Grodziska Mazowieckiego, idealny na gabinet lekarski, dentystyczny... Składa się z dwóch gabinetów o pow. 15 m kw i 13 m kw, poczek...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    1 / 3
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 299 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Zmeliorowana działka o powierzchni 15 700 m2, a wymiarach ok. 110 x 142 m, położona w pięknych i malowniczych Holendrach Baranowskich przy drodze gruntowej. Media- prąd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki

    Opypy

    • 215 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl DZIAŁKA położona jest ok.50m. od drogi utwardzonej. Cena działki 215000.Kształt prostokątny o wym.46x33m.Cała działka ogrodzona j...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 98 054 zł cena
    • 3 190 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- do sprzedania działka w pięknych Holendrach Baranowskich, z dala od zgiełku dużego miasta np. Warszawy, położona w sielskiej okolicy, a jednocześnie z dobr...

  • Działka Chlebnia gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Chlebnia gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chlebnia

    • 1 900 000 zł cena
    • 17 986 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren rolno-budowlany o powierzchni 17986m2. Media: woda miejska, energia, gaz w odległości 100m od działki. Dostęp do drogi asfaltowej. Nieruchomość przeznaczona jest pod ekstensy...

  • Lokal użytkowy Milanówek
    Lokal użytkowy Milanówek

    Milanówek

    • 2 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Lokal handlowy o powierzchni 34m2 usytuowany na parterze w ścisłym centrum Milanówka. Posiada zaplecze i wc. Cena 2000zł/mies. ne...

  • Lokal użytkowy Pruszków
    Lokal użytkowy Pruszków

    Pruszków

    • 12 800 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajecia bardzo duży lokal o pow 260m2. pomieszczenie jest w trakcie generalnego remontu który zakończy się w najbliższym czasie i składa się z pięciu pomieszczeń. budynek jest...

  • Działka Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Działka Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 624 000 zł cena
    • 4 740 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 4740 m2, a wymiarach ok. 236 x 19 m2, położona w świetnej lokalizacji - przy drodze asfaltowej łączącej Grodzisk Mazowiecki z trasą katowicką, w leśno-łąkowej...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 900 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Dom o pow 240m2 w zabudowie bliżniaczej na działce o pow.500m2. Składa się z 7 pokoi, widnej kuchni z przejściem do jadalni, 3 łaz...

  • Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów
    1 / 7
    Lokal użytkowy Otrębusy gm. Brwinów

    Otrębusy

    • 7 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia komfortowy dom w Otrębusach (164 m2) z magazynami (230m2)- 5 min. od WKD. Działka 2500 m2 z szeroką brama wjazdową na pilota. Obiekt monitorowany. W domu można wydziel...

  • Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn
    1 / 9
    Lokal użytkowy Wolica gm. Nadarzyn

    Wolica

    • 40 590 zł cena
    • 1 850 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Przedmiotem wynajmu jest obiekt magazynowo – biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 1850m kwadratowych, na co składa się 2 x 750m...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 125 000 zł cena
    • 385 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nieruchomość składa się z dwóch działek graniczących ze sobą o łącznej powierzchni 4912m2 (2023m2 i 2889m2). Na większej działce zbudowana jest hala z konstrukcji stalowej (rok bud...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 550 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do sprzedania mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,7 m2 zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Kopernika. Mieszkanie położone na szóstym piętrze (winda)w bloku VI...

  • Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Lokal użytkowy Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, na 1 piętrze. Wejście na klatkę schodową bezpośrednio z ulicy. Blisko PKP i PKS. Lokal składa...