• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Mieszkanie Pruszków, Działkowa
    1 / 14
    Mieszkanie Pruszków, Działkowa

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 088 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,47 m2 w budynku z windą z 2012 roku na 5 piętrze. Osiedle Twój Parzniew Miasto Ogród II. APARTAMENT składa się z: ·...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 999 900 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 12 657 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Roz...

  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 951 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w zielonej części Książenic - idealna pod rezydencję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni blisko 5 000 m², położona w spokojnej i zielonej części Książ...

  • Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2
    1 / 16
    Biura, ekspozycje, magazyn w świetnej lokalizacji. Od 100 m2

    Sękocin Nowy

    • 5 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powierzchnia: od 100 do 2070 m² Oferujemy do wynajęcia przestronne lokale usługowe w budynku nr. 1 i budynku nr. 2 przy Al.Krakowskiej 81 w Sękocinie Nowym. Aktualnie dostępne są...

  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia
    1 / 13
    Piękna okolica - mieszkanie 55 m² Leszno k/Błonia

    Leszno

    • 480 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci. W sąsiedz...

  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 7
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 630 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1500 m² - Adamowizna | MPZP | Media przy działce | Spokojna okolica | Idealna pod dom Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² położona w miejscowości...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Radziejowice
    1 / 13
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 890 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    tel.: [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz piętrowego domu, który zapewni Ci różnorodność wypoczynku i zadba o intymność wolnego czasu? Jeśli tak, to poszukiwania wyma...

  • Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie
    1 / 11
    Przestronny segment z ogrodem w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 4 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny segment z ogrodem w spokojnej części Nadarzyna Na sprzedaż komfortowa połowa bliźniaka położona w cichej i kameralnej części Nadarzyn, przy ul. Jaworowej. Nieruchomość...

  • Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20
    1 / 15
    Lokal użytkowy Janki gm. Raszyn, Mszczonowska 20

    Janki

    • 49 500 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni ok. 1200 m² (ok. 800 m² hali magazynowej + ok. 500 m²...

  • Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 623 000 zł cena
    • 1 466 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Książenice, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z nową zabudową jednorodzinną w bezpośrednim sąsiedztwie. Dział...

  • Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 440 000 zł cena
    • 990 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlana 990 m² - Adamowizna | Media | MPZP | Blisko szkoły Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 990 m² położona w miejscowości Adamowizna, w spokojnej i dynamicz...

  • Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno
    1 / 11
    Dom Henryków-Urocze gm. Piaseczno

    Henryków-Urocze

    • 1 050 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 6 141 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (2-lokalowy) - idealna propozycja dla rodziny. Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 170 m (wraz z gar...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Inwestycyjno-budowlana przy 719 Brwinów WZ

    Brwinów » ul. Engeströma

    • 4 682 330 zł cena
    • 11 854 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/budowlana. Trzeba wystąpić o warunki zabudowy.Działka znajduje się przy trasie 719 łączącej Pruszków z Grodziskiem Mazowieckim. Bezpośredni zjazd z trasy.Bardz...

  • 1 / 4
    działka pod dom 2-lokalowy

    Michałowice

    • 965 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Michałowicach - Wieś. Wymiary działki 45 x 22 -OD WJAZDU WYMIAR 45 M Teren objęty planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod budownictwo...