• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Dom Milanówek
    1 / 8
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 1 250 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki....

  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 5
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 24 600 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 338,83 m2, w centrum Ożarowa Mazowieckiego. Duże natężenie ruchu samochodowego. Dobry dojazd do tras A2 i S8 Lokal znajduje się na 1 piętr...

  • Dom Kotorydz gm. Tarczyn
    Dom Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 3 490 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJI Posiadłość z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ). Ta nieruchomość, mo...

  • Mieszkanie Pruszków,
    1 / 7
    Mieszkanie Pruszków,

    Pruszków

    • 365 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do sprzedaży kameralna, świetnie zlokalizowana kawalerka o powierzchni 26 m2, zlokalizowana w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej, umeblowanej i wyposażonej...

  • Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa
    1 / 16
    Przytulne 2 pokoje w centrum Pruszkowa

    Pruszków

    • 490 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    2-pokoje w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Zgoda w Pruszkowie mogą być Twoje! Centrum miastaKomunikacja miejska2-pokoje balkon komórka lokatorskadoskonała lokalizacja świetna ko...

  • Działka usługowa Piastów
    1 / 2
    Działka usługowa Piastów

    Piastów

    • 790 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 1 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż narożna działka o pow. 697 m2 zlokalizowana w Piastowie. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 36 x 37 x 27 x 13 . Częściowo zadrzewiona, w tra...

  • Atrakcyjna lokalizacja, ładna działka Pęcice.

    Pęcice

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 197 m2 powierzchnia
    • 961 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. MPZP p...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola,
    1 / 9
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola,

    Osowiec

    • 989 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny bliźniak w kameralnej części Osowca - 135 m² komfortowej przestrzeni. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i kameralnej części miejsc...

  • Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków, Mikołaja Kopernika

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane przy ulicy Mikołaja Kopernika w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: stacja WKD w odległości 450 m, w bliskim sąsiedztwi...

  • Lokal użytkowy Piastów, Warszawska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Piastów, Warszawska

    Piastów

    • 520 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 47,78 m2 usytuowany w Piastowie przy ul. Warszawskiej. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego z 2014 roku. W pobliżu przystanek autob...

  • Dom Rybie gm. Raszyn
    1 / 13
    Dom Rybie gm. Raszyn

    Rybie

    • 8 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie na...

  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Działka budowlana Wycinki Osowskie gm. Żabia Wola,
    1 / 5
    Działka budowlana Wycinki Osowskie gm. Żabia Wola,

    Wycinki Osowskie

    • 399 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna, w pełni zagospodarowana działka o powierzchni 1000 m², idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja. Działka jest ogrodzona, zadbana i obsad...

  • Wynajmę lokal w Piastowie - atrakcyjna lokalizacja
    1 / 3
    Wynajmę lokal w Piastowie - atrakcyjna lokalizacja

    Piastów

    • 5 400 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA Lokal usługowy Piastów , ul. Warszawska 28 – bez pośredników Zlokalizowany na parterze, w dogodnym miejscu, w ciągu usługowo - handlowym, w ruchliwej części dzielnicy,...

  • Spokojna okolica, szybki dojazd do Warszawy

    Jaworowa » ul. Narożna

    • 549 900 zł cena
    • 775 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn, działka ma powierzchnię 775 m2 i przybliżone wymiary 17,5m x 45m (przykładowy projekt nowoczesnego domu do zre...

  • Dom 277 + działka 2500 m2
    1 / 16
    Dom 277 + działka 2500 m2

    Korzeniówka

    • 2 050 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z okazałym ogrodem zlokalizowany w urokliwej zacisznej wsi Korzeniówka. W otulinie lasów Choinowskiego Parku Narodowego. Dom posiada 7 pokoi, 2 łazienki, pomieszcz...

  • Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,
    Działka budowlana Bobrowiec gm. Piaseczno,

    Bobrowiec

    • 1 265 000 zł cena
    • 1 686 m2 powierzchnia
    • 751 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam wyjątkową ofertę działki: Działka budowlana o powierzchni 1 686 m2. Lokalizacja: Bobrowiec, w okolicy domów jednorodzinnych. Media: pełne uzbrojenie - prąd, gaz, wo...

  • Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn
    1 / 10
    Działka 1000 m² MPZP Kajetany, gmina Nadarzyn

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/15 o powierzchni 1000 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona bezpośrednio przy ul. Czarny Las. Działka narożna o wymiarach ok. 32 × 33...

  • działka usługowa blisko stacji WKD

    Otrębusy

    • 650 000 zł cena
    • 1 522 m2 powierzchnia
    • 428 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka usługowa o symbolu U usytuowana w Otrębusach z dojazdem od strony ulicy gminnej. Dla tego terenu jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania terenu z przeznaczeniem po...