• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 967)
  • Sprzedam działkę Bieganów
    Sprzedam działkę Bieganów

    Bieganów

    • 1 300 000 zł cena
    • 3 250 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Miejscowości Bieganów ul Hewejusza przy drodze asfaltowej 3250 szerokość 35 długość 95 nr dziaki 116 /4 możliwość podziału na mniejsze działki

  • Sprzedam dziake Bieganów
    Sprzedam dziake Bieganów

    Bieganów

    • 4 500 000 zł cena
    • 12 800 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziaki Bieganów ul Heweljusza dostęp do drogi szerokość ok 45 na 270 droga 2 metrową Pana kleksa przeniesiona do ewentualnego poszerzenia 117 i 119 jedna 120 i druga 1...

  • Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP
    1 / 12
    Płochocin: Mieszkanie 70m2, 2 pokoje, blisko PKP

    Płochocin

    • 539 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 7 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego przy ul. Fabrycznej 3A w Płochocinie. Lokal znajduje się na pie...

  • Segment z garażem i ogródkiem | 1,5 km do PKP | Grodzisk Maz
    Segment z garażem i ogródkiem | 1,5 km do PKP | Grodzisk Maz

    Grodzisk Mazowiecki

    • 919 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 6 859 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 134,2 m² położony przy ul. Kraszewskiego w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni niż miesz...

  • 54 m² | 3 pokoje | Blisko PKP i WKD

    Pruszków » ul. Al. Wojska Polskiego

    • 739 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Pruszków | 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | świetna komunikacja z Warszawą Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na parterze b...

  • Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka leśna Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 999 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Położona w Książenicach w sąsiedztwie ośrodka treningowego Legii nieruchomość budowlana. Działka leśno - budowlana o pow. po 4000 m 2 z obowiązującym MPZP dla strefy M/Ls co pozw...

  • Działka budowlana Henryszew gm. Jaktorów,
    Działka budowlana Henryszew gm. Jaktorów,

    Henryszew

    • 193 460 zł cena
    • 1 138 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1138 m2 w Henryszewie koło Żyrardowa ! Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę mie...

  • 1090m2 Pruszków: Magazyn i Pomieszczenia Biurowe
    1090m2 Pruszków: Magazyn i Pomieszczenia Biurowe

    Pruszków

    • 50 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków 320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowe na etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzeb HALA WYSOKIEGO...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Cisza, zieleń i szybki dojazd do Warszawy !
    1 / 16
    Cisza, zieleń i szybki dojazd do Warszawy !

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 699 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 10 114 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m², położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom w tamaryszk...

  • Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie
    1 / 9
    Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie

    Adamowizna

    • 8 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 rok...

  • Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona
    1 / 12
    Działka budowlana 2300m2 w lesie -uzbrojona

    Adamów-Wieś

    • 450 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ OTWARTY 23.05.2025 w godzinach 10:00-13:00 Już dzisiaj zadzwoń i umów się na prezentację! Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2300 m² w otulinie lasu, w...

  • Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.
    Grodzisk Mazowiecki/okolica dom wolnostojący 280m2/3019m2.

    Czarny Las

    • 1 459 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej 280m2 położony blisko Grodziska Mazowieckiego w klimatycznej miejscowości Czarny Las. Miejscowość położona jest w otulinie lasu co stwarza możliw...

  • ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅
    1 / 12
    ✅Zobacz>>>Nowe mieszkanie od architekta✅

    Ożarów Mazowiecki

    • 2 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowane przez architekta wnętrz i urządzone w stylu skandynawskim o powierzchni 43m². T...

  • Zabudowa pod bliźniaki, MPZP
    1 / 9
    Zabudowa pod bliźniaki, MPZP

    Leszno

    • 1 600 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIE POBIERAM WYNAGRODZENIA OD STRONY KUPUJĄCEJ !!! Lokalizacja: Leszno, powiat warszawski-zachodni Niezabudowany grunt z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (b...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący, Blizne Łaszczyńskiego

    Blizne Łaszczyńskiego » ul. Graniczna

    • 3 500 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 15 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący wykończony w podwyższonym standardz...

  • Dom Gołków ul.

    Gołków

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość  na terenie Piaseczna.W  jej skład wchodzą : - dom 120 m2.- 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła s...

  • Lokal Stare Babice

    Stare Babice

    • 12 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa - magazyn, produkcja, położony w Starych Babicach. Lokal o powierzchni 650m2, ( w tym 50m2 pomieszczeń biurowych). Budynek murowany, ciepły, bezpieczny....

  • 1 / 2
    Działka Stefanowo

    Stefanowo

    • 758 800 zł cena
    • 2 168 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2168m2 ( wymiary: szerokość 44,7m x długość: 48,40m) zlokalizowaną w miejscowości Stefanowo, gmina Lesznowola, powiecie piaseczyńskim...

  • Działka 1199 m², Łąki: las, cisza, spokój i natura

    Łąki

    • 372 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1199 m² położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...

  • Działka budowlana, Łąki: las, cisza i spokój

    Łąki

    • 310 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1000 m²położoną w miejscowości Łąki, gmina Radzymin. Nieruchomość o wymiarach około 25 x 45 m, która zlokalizowana jest przy drodze...