• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Działka Pruszków ul. Królowej Jadwigi

    Pruszków » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 200 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 2 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinne...

  • Dom Pruszków ul.

    Pruszków

    • 2 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej...

  • Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Dom Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Książenice

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury. Nieruchom...

  • Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m
    1 / 2
    Sprzedam dom w stanie surowym z działką 1500m

    Dawidy Bankowe

    • 1 800 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dawidy Bankowe ul. Boryny Duża działka 1500m Pow. użytkowa 139,16 m² Liczba pokoi 5 Rodzaj dachu dwuspadowy Pow. zabudowy 188,57 m² Garaż 2-stanowiskowy Poddasze użytkowe W...

  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!
    1 / 16
    GOTOWE 4 POKOJE, DWA GARAŻE I KOMÓRKA!

    Pruszków

    • 1 200 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Czteropokojowy apartament na Osiedlu Enclave w Pruszkowie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, dwustronne, położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku z 2020 roku. ROZK...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,
    Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 590 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Chciałabym zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok.40m położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Bałtyckiej - w centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa s...

  • Działka Mieszkowo ul. Szklarniowa

    Mieszkowo » ul. Szklarniowa

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 4000 m² - Mieszkowo, ul. Szklarniowa (gm. Piaseczno, pow. piaseczyński)Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym lub idealnego miejsca po...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • segment środkowy Nowe Grocholice
    segment środkowy Nowe Grocholice

    Nowe Grocholice

    • 1 375 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowe Grocholice to urokliwa miejscowość, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością,...

  • Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą
    1 / 16
    Nowoczesny obiekt usługowo - mieszkalny pod W-wą

    Stefanowo

    • 18 500 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny, wolnostojący budynek łączący przestrzeń usługową z komfortową częścią mieszkalną. To idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działa...

  • Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca  WKD.
    Apartament 3 pokojowy bardzo blisko dworca WKD.

    Pruszków

    • 899 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Apartament 3 pokojowy blisko kolejki WKD w WM Apartamenty Skarpa. Budynek nowoczesny architektonicznie z bardzo oryginalną elewacją. Wykończony w wysokim standardzie. Pomieszczenia...

  • Segment skrajny z ogrodem | Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Czeremchowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 798 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal mieszkalny o charakterze skrajnego segmentu, położony przy ul. Czeremchowej w Grodzisku Mazowieckim. To propozycja dla osób, które szuk...

  • 1 / 3
    Płochocin działka 1218 m² spokojna okolica

    Płochocin

    • 577 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 474 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m², położona w miejscowości Płochocin (gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni)Działka znajduje się w spokojnej, rozwijaj...

  • Działka inwestycyjna Radziejowice,
    Działka inwestycyjna Radziejowice,

    Radziejowice

    • 299 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    1500 m² | przy Parku Pałacowym | MPZP - zabudowa bliźniacza Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1500 m², położona w malowniczej części Radziejowice, przy ul. Zac...

  • Dom z potencjałem  202,17 m²garażdziałka 490 m²
    Dom z potencjałem 202,17 m²garażdziałka 490 m²

    Pruszków

    • 1 999 999 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem 202,17 m² garaż działka 490 m² Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m², usytuowany na działce o powierzchni 490 m², z wo...

  • 2-pokojowe 43 m² , balkon, strefa relaksu na dachu
    2-pokojowe 43 m² , balkon, strefa relaksu na dachu

    Pruszków

    • 608 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2012 roku. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfort...

  • Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 649 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • 102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!
    102m², Segment, Zgorzała pod Warszawą, PROMOCJA!

    Zgorzała

    • 999 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 10 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko do 30.04.2026: cena obniżona z 1 099 000 zł do *999 000 zł. (*Cena w przypadku zakupu bez wyposażenia i mebli) Nowoczesny segment 93 m² (102,85 m² ze skosami) gotowy do wp...

  • 2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.
    1 / 2
    2 pokojowe z balkonem + komórka, 1 piętro, 2005 r.

    Brwinów

    • 539 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz komórką o pow. 3 m2, położone na 1 piętrze budynku wybudowanego z pustaka ceramicznego w 2005 roku, na kameralnym osiedlu Sochacze...

  • Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą  Milanówek
    Wyjątkowy dom z oranżerią i antresolą Milanówek

    Milanówek

    • 4 190 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta wyłącznie w naszym biurze! Wyjątkowa rezydencja z bajkowym ogrodem,  oaza prywatności i przestrzeni Szukasz miejsca, które zachwyci Cię niepowtarzalnym klimatem, przestr...