• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów
    Dom, budynek gospodarczy, duża działka, Feliksów

    Feliksów

    • 550 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z budynkiem gospodarczym na dużej działce, Feliksów, gmina Sochaczew Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Feliksów, w gminie Sochaczew (wo...

  • Nowoczesne domy parterowe  Osiedle Ławy!
    Nowoczesne domy parterowe Osiedle Ławy!

    Ławy

    • 659 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowy...

  • 3 pokoje z ogródkiem  69,3 m²  2 xmsc parkingowe
    3 pokoje z ogródkiem 69,3 m² 2 xmsc parkingowe

    Nowa Wola

    • 887 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia - mieszkanie o powierzchni 69,3 m² położone na parterze kameralnego budynku w Nowej Woli, w inwestycji Zielona Polana. Lokal wyróżn...

  • Nowe domy z ogrodem  Osiedle Ławy pod Bełchatowem
    Nowe domy z ogrodem Osiedle Ławy pod Bełchatowem

    Ławy

    • 699 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 242 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego domu z ogrodem w spokojnej okolicy, blisko miasta? Ruszyła sprzedaż II etapu Osiedla Ławy kameralnej inwestycji domów jednorodzinnych położonej w zielonej okolicy...

  • Wolnostojący na dz.1500m2 Las Młochowski/Media

    Terenia

    • 1 950 000 zł cena
    • 321 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 321 m² (powierzchnia użytkowa 171 m²), wybudowany według projektu PORTO / Dompasja.Nieruchomość położona jest na du...

  • Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !
    1 / 3
    Możesz wynająć trzy pomieszczenia albo jedno !

    Pruszków

    • 3 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia mieszkanie w suterenie domu z lat 80-tych. Wysokość pomieszczeń ok 2,2m, wynajem idealny na mieszkanie jak i na prowadzenie działalności gospodarczej. W cenie są już z...

  • gotowe do wprowadzenia m2
    1 / 15
    gotowe do wprowadzenia m2

    Ożarów Mazowiecki

    • 680 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po r...

  • Mieszkanie Mysiadło ul. Ogrodowa

    Mysiadło » ul. Ogrodowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 11 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Biuro Nieruchomości REVI HOME prezentuje nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w Mysiadle, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i funkcjona...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka pod zabudowę bliźniaczą i szeregową

    Pruszków » ul. Norwida

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w Pruszkowie przy ul. C.K.Norwida, działka o powierzchni 1000 m2 i przybliżonych wymiarach 26,7x35x29,6x35,9m. Istnieje możliwość dokupienia działk...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 801 746 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 66,84 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Grodzisk Mazowiecki

    • 465 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA
    1 / 3
    Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA

    Izdebno Kościelne

    • 186 060 zł cena
    • 3 101 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie
    1 / 7
    Działka 3km od Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie

    Żaby

    • 970 000 zł cena
    • 13 330 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w miejscowości Żaby (okolice Grodziska Mazowieckiego). Powierzchnia 13330 m2. Na działce znajdują się dwa nieukończone budynki (200m2 i 160m2), staw o powierzchni...

  • Nowa Inwestycja w Brwinowie
    1 / 15
    Nowa Inwestycja w Brwinowie

    Brwinów

    • 1 299 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SUPER OFERTA! NOWA INWESTYCJA w Brwinowie. Oferta dotyczy sprzedaży POŁÓWKI DOMU W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE DEWELOPERSKIM PLUS na działce budowlanej o powierzchni 524 m2....

  • Dom Piastów ul.

    Piastów

    • 2 289 000 zł cena
    • 403 m2 powierzchnia
    • 5 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m². Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m² (275,9 m² powierzchni użyt...

  • Dom Grądy rynek pierwotny ul.

    Grądy

    • 420 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 3 443 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym (z wykonanym dachem), położone na południowych obrzeżach Puszczy Kampinoskiej, we wsi Grądy, w powiecie warszawsk...

  • NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +strych
    NOWA NIŻSZA CENA Gotowy do zamieszkania 180m dom z 500m działką +...

    Pogroszew-Kolonia

    • 1 449 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 050 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UWAGA! NOWA NIŻSZA CENA! Krótko: Nowoczesny dom bliźniaczy 180 m² + 80 m² poddasza w Pogroszewie Kolonii, na działce 501 m², w cichej i zielonej okolicy z pięknym, niezabudowanym...

  • Okazja! Piękny dom 160m2 | 5 pokoi | garaż | taras

    Pruszków » ul. Złotnicza

    • 2 510 000 zł cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 9 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż niezwykły, dopracowany w każdym detalu dom o powierzchni 159,5 m², położony na dużej, zadbanej działce 871 m² przy ul....

  • Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga
    1 / 4
    Działka budowlana Werdun gm. Tarczyn, Górna Droga

    Werdun

    • 299 000 zł cena
    • 3 216 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3216 m kw. położonej w malowniczej spokojnej okolicy, to jest w miejscowości Werdun. Dzia...

  • Niewielki metraż, maksimum możliwości – 109 m²

    Otrębusy

    • 850 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 109 m², usytuowany na działce o pow. 530m² w dobrze skomunikowanej części Otrębus....