• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Dom Janki ul.

    Janki

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Do wynajęcia elegancki, dopracowany w każdym detalu dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny), położony w spokojnej i uporządkowanej części Falent Nowych. To propozycja dla osób...

  • Dom Raszyn ul.

    Raszyn

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 826 184 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 150 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 128 564 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 11 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameral...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 371 600 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 12 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 667 505 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 10 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 618 680 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 10 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 441 020 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 10 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości.Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe  mieszkanie o powierzchni 137,24 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kamera...

  • Mieszkanie Piastów rynek pierwotny ul. Stanisława Bodycha

    Piastów » ul. Bodycha

    • 1 942 710 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 10 502 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Piastów, 2 pokoje do remontu
    1 / 11
    Piastów, 2 pokoje do remontu

    Piastów

    • 430 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 12 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Ważna informacja! Mieszkanie będzie dopiero dostępne od 1 kwietnia 2027, także szukamy klienta który jest w stanie kupić już teraz i wynająć właścicielom to mieszkanie na wspomnian...

  • Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki ul. Warszawska

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Warszawska

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca PKP oraz WKD) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy W...

  • Wynajmę lokal 30 m
    Wynajmę lokal 30 m

    Wyględy

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal 30 m z oddzielnym wejściem. 2 pomieszczenia 18 i 12 M2. Możliwosc zmian adaptacyjnych pod wymagania najemcy biuro a także gastronomia. Cena plus VAT. Cena do negoc...

  • Działka budowlana 10 ar Błonie

    Błonie

    • 153 650 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co...

  • Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli
    Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli

    Nowa Wola

    • 1 150 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment o powierzchni ok. 110 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy pod Warszawą. Oferta bezpośrednia. Najważniejsze info...

  • Dom Walendów
    1 / 14
    Dom Walendów

    Walendów

    • 1 950 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    POŁOWA BLIŹNIAKA W WALENDOWIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU 20KM OD ŚCISŁEGO CENTRUM WARSZAWY. Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z niską zabudową willową, w otulinie Lasów Siękoc...

  • Top działka, media, las.

    Strzeniówka

    • 699 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka ze starodrzewem o pow. ok 1200 m2 w najładniejszym zakątku Strzeniówki.Kształt zbliżony do kwadratu pozwala na realizację wielu projektów budowlanych. Wszystkie medi...

  • Dom Falenty Nowe ul. Panoramy

    Falenty Nowe » ul. Panoramy

    • 15 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...