• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 958)
  • Komfortowe 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania !

    Pruszków

    • 660 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Pruszkowie – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m², położone na spokojnym, zielonym osied...

  • ⭐⭐⭐⭐Segment 6 pokojowy SUPER LOKALIZACJA⭐⭐⭐⭐

    Pruszków » ul. Stanisława

    • 1 260 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment na granicy Komorowa i Pruszkowa, na osiedlu Ostoja, położony w doskonałej lokalizacji zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury oraz terenów rekreacyjnych. Dom o powie...

  • 1 / 3
    Działka w dobrej lokalizacji Żabia Wola

    Oddział

    • 486 400 zł cena
    • 2 560 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren z bardzo dogodnym dojazdem, przy asfaltowej drodze gminnej, objęty miejscowym planem zagospodarowania.Wjazd za trasę S8 oddalony o ok. 1,5 km co zapewnia sprawny dojazd do Wa...

  • Pawilon handlowy, komis, biuro
    1 / 9
    Pawilon handlowy, komis, biuro

    Nadarzyn

    • 15 500 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 862 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Masz pytania ? Chętnie na wszystkie odpowiemy: Telefon: [tel] Cena 15 500 Brutto. Pawilon całoroczny ocieplany o wymiarach 6,0 m x 3,0 m wys.2,4>2,3 wykonany z: -Podłoga o rdz...

  • Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine
    1 / 7
    Działka budowlana Jaktorów Budy Zosine

    Jaktorów

    • 309 000 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana usytuowana w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat grodziski o powierzchni 1817 m2 o wymiarach 32,5 x 56 m. Dla oferowanej działki zostały wydane WAR...

  • Działka usługowa Milanówek
    1 / 2
    Działka usługowa Milanówek

    Milanówek

    • 760 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowo-budowlana w miejscowości Milanówek, pow.Grodzisk Mazowiecki o powierzchni 1520m2 o wymiarach ok 30 x 50 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Dom Koczargi Stare rynek pierwotny ul. Jagodowa

    Koczargi Stare » ul. Jagodowa

    • 1 499 000 zł cena
    • 231 m2 powierzchnia
    • 6 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuje na sprzedaż lokal A zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego w podwarszawskiej miejscowości Koczargi Stare, przy ul. Jagodowej. Najw...

  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 292 000 zł cena
    • 1 295 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ładna działka budowlana w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1295 m2 ma kształt litery L. Wjazd na działkę o szerokości 6 m. Działka jest sucha i rów...

  • Działka budowlana Jaktorów Chyliczki
    1 / 3
    Działka budowlana Jaktorów Chyliczki

    Jaktorów

    • 260 000 zł cena
    • 1 149 m2 powierzchnia
    • 227 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana położona w miejscowości Chyliczki gm. Jaktorów. Działka o pow. 1149 m2 ma kształt prostokąta. Działka jest sucha i równa. Jest położona w spokojnej i cich...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ KLIMATYCZNY DOM W CENTRUM Brwinowa ⭐⭐⭐⭐⭐

    Brwinów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni zabudowy 83 m², położony na działce o powierzchni 1014 m². Opis nieruchomości:Dom wybudowany w technologii tradycyjnej z pełnej cegły. •...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kosów

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • ⭐⭐⭐⭐Znakomita działka usługowa przy S8⭐⭐⭐⭐

    Nadarzyn

    • 8 281 000 zł cena
    • 11 830 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z mediami (również kanalizacja) i planem zagospodarowania. Możliwość zabudowy 50%Znakomity dojazd, bardzo blisko węzła Nadarzyn.W okolicy wiele hal i firm. Nieopodal centru...

  • Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami
    Działka budowlana - 1750 m, ogrodzona z mediami

    Skuły

    • 700 000 zł cena
    • 1 750 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Skuły, w województwie mazowieckim, w gminie Żabia Wola, w powiecie grodziskim. Powierzchnia działki wynosi 1750 m2 (35...

  • obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym
    obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jak sie mur w Berlinie przewrócił to pozbierałem jego kawałki i zbudowałem dom który teraz sprzedaję. Wszystko ma swój czas, Zamiast domu w stolicy to mam dla Ciebie lepszą ofe...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 7
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 626 300 zł cena
    • 2 340 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, ul. TARGOWA - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Numer ewidencyjny działki - 286 Powierzc...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • Dom Żabia Wola
    1 / 15
    Dom Żabia Wola

    Żabia Wola

    • 684 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148...

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Działka Walentów ul.

    Walentów

    • 329 670 zł cena
    • 2 997 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciu działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Walentów, w gminie Leszno. To idealne miejsce dla osób pos...